Telefon önerisi

Jeyvs

Hectopat
2016 yılından itibaren iPhone SE 1. nesil kullanmaktayım, yeni bir cihaz alma arifesindeyim, cihazdan beklentim stabilite ve uzun ömürlü olması, S20 FE Snapdragon modeli ile iPhone 11-12 arasında kaldım, skala biraz anormal olabilir ama sürekli cihaz değiştiren biri değilim, alıp yıllarca kullanacağım bir cihaz arıyorum, aslında S20 FE ve 11 işimi rahatlıkla görebilecek cihazlar, lakin 12 de 5G olması ve daha uzun yıllar güncelleme alması beni cezbediyor, kararsız kaldım bu yüzden yardımcı olabilirseniz sevinirim.

11 ve 12 modelleri arasında 1500 TL fark var. 11 modeli de seni uzun süre götürür. 12 her açıdan daha iyi bir cihaz.

S20 FE SD 865 modeli fiyat performans olarak çok mantıklı fazla para vermek istemiyorsan.

Dediğiniz gibi çok para vermek istemiyorum, durumum müsait lakin kolayda kazanılmıyor, mantıklı bir seçim yapayım istiyorum, yıllarca iOS kullandım S20 FE stabilite ve uzun ömürlü olacaksa, IOS'tan vazgeçebilirim.

S20 FE Snapdragon daha mantıklı bence. Fiyatını en hak eden telefon. 11 o fiyati hak etmiyor kesinlikle, aynı şekilde 12 de çok pahalı. S20 FE alın derim ben. Samsung kalitesi tartışılmaz zaten. Sizi 5 yıl götürür.

Son düzenleme:
Ben 10 yıldır iOS kullanıyorum. 7 yıl boyunca 5S kullandım ve hala çalışır vaziyette. Bende sürekli telefon değiştirmeyi sevmem aldığım ürünün parasının hakkını vermesini beklerim. Gördüğüm kadarıyla IPhone'lar parasının hakkını fazlasıyla veriyor. Siz de büyük ekranlı cihazlardan hoşlanmıyorsanız 12 mini ye bakabilirsiniz. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum gayet başarılı bir telefon. Tavsiye ederim.

Ben 10 yıldır iOS kullanıyorum. 7 yıl boyunca 5S kullandım ve hala çalışır vaziyette. Bende sürekli telefon değiştirmeyi sevmem aldığım ürünün parasının hakkını vermesini beklerim. Gördüğüm kadarıyla IPhone'lar parasının hakkını fazlasıyla veriyor. Siz de büyük ekranlı cihazlardan hoşlanmıyorsanız 12 mini ye bakabilirsiniz. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum gayet başarılı bir telefon. Tavsiye ederim.

12 mini de dikkatimi çekti lakin şarj konusundan SE 1 de çok problem yaşadım, aslında küçük ekralı telefon istiyorum ama şarjı problem gerçekten, işim gereği şarjı günü çıkaracak bir cihaz olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı