Telefon önerisi

@Kara Elf X3 Pro modeli günlük için pek uygun değil bana kalırsa, fazla kaba ve arayüzü hala tam düzelmiş değil. Chrome, YouTube, Instagram üzerinde falan sorun çıkarabiliyor bazen.

X3 GT ve A52 arasında seçim yapmanız gerek.
A52 modeli kamera, ekran ve yazılım olarak çok daha iyi X3 GT modelinden, X3 GT modeli ise hızlı şarj ve işlemci olarak çok daha iyi.

İkisi arasında kriterlerinize göre seçim yapmanız gerek.
Ayrıca "Samsung X süre sonra kasar. Alınmaz, çöp." gibi şeyler diyenleri çok takmayın. Evet A52 modeli X3 GT modeline göre daha güçsüz yonga seti olarak ama diğer yönlerden fazlasıyla artısı var.

S5 öncesi modeller için geçerli bir durum. Çoktan bu sorunu aştı. Yine kalıplaşmış safsatalar.

Günlük kullanım için A52 almanı öneririm.

Günlük kullanım için A52 mantıklı olur bence.

Hocam öncelikle sağ olun yardımcı olduğunuz için Poco X3'den vazgeçtim, şu anda da Redmi Note 10s vs Samsung A52 tartışması çıktı farklı forumda sizin düşünceniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar bu telefonların arasında sizce fiyatını gerçekten hak eden telefon hangisi veya aşağıda ki seçeneklerden daha iyi bir alternatif var mı şimdiden teşekkürler.
  1. Xiaomi Redmi Note 10s (128 GB) - 3.800 TL.
  2. Samsung Galaxy A52 (128 GB) - 4.700
  3. POCO M3 Pro 5G (128 GB) - 4.700
  4. POCO X3 GT (128 GB) - 4.800
  5. POCO X3 Pro (256 GB) - 4.900
  6. Realme 8 Pro (128 GB) - 4.900

Senin yerinde olsaydım A52 alırdım ama şunu da bilerek ak arkadaşım da bunu yaşamıştı zamanla yanlarındaki çerçeve mi diyeyim kasanın kenarları mı diyeyim gevşiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı