Telefon Rehberinde SIM kişilerini gösterme

ddenizz

Hectopat
Katılım
4 Ocak 2014
Mesajlar
536
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
66
Merhaba arkadaşlar, telefonum Samsung Galaxy Young . Telefonumda rehbere sim kart yolu ile kaydettiğimde rehberden kaydettiğim ismi aradığımda bulamıyordum. Telefon hafızasına kaydettiğimde açılıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

illaedeb1

Hectopat
Katılım
20 Şubat 2014
Mesajlar
241
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
28
Yer
Çanakkale
Şimdi onu şöyle yapıyoruz : Kayıtlar yada rehberi tıkla, sonra sol taraftan seçenekler tuşuna tıkla (dokun :D )filtreleyi bul, dokun yalnız telefon numarası olan kişiler yazar kutucukta ki işareti kaldır ve aşağıda tüm kişiler kutusunu tıkla ve çık rehber ve sım karttaki tüm numaralar gözükecektir.
 

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
67.800
En iyi cevaplar
762
Beğeniler
89.906
Yer
İstanbul
Rehbere girdiğinde menü tuşuna bas. Rehberde hangi girdilerin görüneceğine dair bir ayar var. Bu ayarda telefon rehberinin yanında SIM rehberini de seç.

Şöyle de bir nokta var: kim SIM rehberi kullanır ki :) Gmail ile senkronize et kişilerini. Yoksa bir gün SIM'i kaybedince fena duvara toslarsın.
 

mahmut403

Femtopat
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
2
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
0
ANDROİD 7.0 format atıldığı taktirde sim rehberini gösterdmez. çünkü güvenlik acıgıdır. istediğiniz yeri tıklayın dönün birde kendinizi tıklayın hiç bir şekilde sim rehberi gözükmedz.
 Yukarı