Telefon Şarj Halinde Bile Şarjı Gidiyor

Eray Çelik

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar problem böyle ne yapabilirim ? Telefon şarjda sadece facebook da geziyorum şarj takılı olduğu halde gidiyor şarj. Bu nasıl bir saçmalık ? Şarj kablosu orjinal bide.

Son düzenleyen: Moderatör:
ARKA ALANDA MUTLAKA BİR UYGULAMA ÇALIŞIYOR MUHTEMELEN O TÜKETİYOR ÇALIŞAN PROGRAMLARA BAK GEREKİRSE BAŞTAN FABRİKA AYARLARINA GEL O ZAMAN SORUN KALMAZ

Seninki daha fenaymış :) Ben akşam 2'de şarja takıyorum, 6'da kalkıp çıkarıyorum, yerine koyup yine yatıyorum, 11-12'de bakıyorum şarj %40'lara düşmüş. Arkaplan boş açık uygulama yok. Bataryayı yeni aldım. Telefon değiştirmem benim artık farz :)

Batarya optimizasyonu yaparsan belki düzelebilir. Root gerektirir diye biliyo
Bataryam optimize edili.

Şarj aleti orjinal mi? Hangi telefonu kullanıyorsunuz?
Evet orjinal Galaxy Note 2 kullanıyorum.

Seninki daha fenaymış :) Ben akşam 2'de şarja takıyorum, 6'da kalkıp çıkarıyorum, yerine koyup yine yatıyorum, 11-12'de bakıyorum şarj %40'lara düşmüş. Arkaplan boş açık uygulama yok. Bataryayı yeni aldım. Telefon değiştirmem benim artık farz :)
Aynen ya hatta bir ara tekrar doldurayım dedim 2.5 saate sadece %3 doldurmuş.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı