Telefon satın alınan kişi taksidi 1.5 aydır erteliyor

Evet haklısınız...
Bence telefonu boşverin heriften paranızı geri almaya bakın, o para ile doğru düzgün bir yerden cihaz alın, adama para verdiğinize dair bir belge vardır elinizde umarım.

Ben olsam şu kadar şaibeden oyalamadan sonra o adamdan bir iğne bile satın almam. Vereceği telefonun da imei kayıtsız olma olasılığı çok fazla.

Adam fatura falan verecek değil mi?

Verdi.
Bence telefonu boş verin heriften paranızı geri almaya bakın, o para ile doğru düzgün bir yerden cihaz alın, adama para verdiğinize dair bir belge vardır elinizde umarım.

Ben olsam şu kadar şaibeden oyalamadan sonra o adamdan bir iğne bile satın almam. Vereceği telefonun da IMEI kayıtsız olma olasılığı çok fazla.

IMEI konusunda özellikle uyardım ve para verdiğimize dair belge olmasa da fatura var. Adam parayı hazırlamıştı babamı arayıp almasını söylemişti ama babam beklemeyi seçmiş...

Verdi.

IMEI konusunda özellikle uyardım ve para verdiğimize dair belge olmasa da fatura var. Adam parayı hazırlamıştı babamı arayıp almasını söylemişti ama babam beklemeyi seçmiş...

Bir dakika faturayı telefonla birlikte vermesi gerekiyordu telefon garantisi olamayabilir faturanın resmini atabilir misiniz özel bilgileri sansürleyip.

Verdi.

Adam para iadesi hazırlamış ise demek ki tedarik edememiş telefonu. Burada size düşen paranızı geri alıp doğru düzgün bir mağazadan telefon almaktı. Kusura bakma ama burada 1,5 ay babanın hatası yüzünden bekliyorsun.
Bir dakika faturayı telefonla birlikte vermesi gerekiyordu telefon garantisi olamayabilir faturanın resmini atabilir misiniz özel bilgileri sansürleyip.
Garantisi yoktur zaten hocam emin olun, sıfır kutulu TR garantili telefon istese şimdiye 50 kere getirirdi zaten.

Adam para iadesi hazırlamış ise demek ki tedarik edememiş telefonu. Burada size düşen paranızı geri alıp doğru düzgün bir mağazadan telefon almaktı. Kusura bakma ama burada 1,5 ay babanın hatası yüzünden bekliyorsun.

Garantisi yoktur zaten hocam emin olun, sıfır kutulu TR garantili telefon istese şimdiye 50 kere getirirdi zaten.

O zaman telefon kullanılmış olabilir. Çok yanlış yerden almış telefonu illa dışarıdan alacaksa da MediaMarkt gibi yerlerden alması lazımdı.

O zaman telefon kullanılmış olabilir. Çok yanlış yerden almış telefonu illa dışarıdan alacaksa da MediaMarkt gibi yerlerden alması lazımdı.
Ben de onu diyorum ya. Parayı kurtarıp adam akıllı garanti veren sıfır kutulu ürün almak varken neden inatla mahalle esnafının 1,5 aydır getirmediği telefon beklenir mantıklı bir sebep bulamıyorum.

Kıymetli hocam, bu telefoncular tam bir dolandırıcı hepsi aynı bunların bulunduğu sokaktan bile geçmemek lazım. Bir yakının varsa dayın, amcan, ya da sevdiğin bir abin onunla gidin oraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı