Telefon satın alınan kişi taksidi 1.5 aydır erteliyor

Çok büyük akıl tutulması yaşadım. Ürünü almadan 4 bin TL ödemişsiniz yani akılım almıyor. Para iadesini kabul etmemek bu kadar işten sonra bambaşka bir konu. Geçmiş olsun. Kendi kendinize dert yaratmışsınız.

Adam para iadesi hazırlamış ise demek ki tedarik edememiş telefonu. Burada size düşen paranızı geri alıp doğru düzgün bir mağazadan telefon almaktı. Kusura bakma ama burada 1,5 ay babanın hatası yüzünden bekliyorsun.

Garantisi yoktur zaten hocam emin olun, sıfır kutulu TR garantili telefon istese şimdiye 50 kere getirirdi zaten.

Yok hocam adam 17 gün telefonu getirmeyince biz istedik iadeyi.

Garantili olduğunu kendisi söyledi ben de garanti kontrol yapacağımı söyledim zaten.
Kıymetli hocam, bu telefoncular tam bir dolandırıcı hepsi aynı bunların bulunduğu sokaktan bile geçmemek lazım. Bir yakının varsa dayın, amcan, ya da sevdiğin bir abin onunla gidin oraya.

Tamam hocam sağ olun.

Report içtim de dibindeki banı sana bıraktım.
Çok büyük akıl tutulması yaşadım. Ürünü almadan 4 bin TL ödemişsiniz yani akılım almıyor. Para iadesini kabul etmemek bu kadar işten sonra bambaşka bir konu. Geçmiş olsun. Kendi kendinize dert yaratmışsınız.

Dediğim gibi bana kalsa işin başından o adama gitmeyecektim, internetten telefonun bir alt modelini taksitsiz alacaktım.
Babam gidip para iadesini almış, ay başı telefonu Hepsiburada'dan Hepsiburada'nın kendi satıcı hesabından sipariş vereceğiz.

Son düzenleme:
Report içtim de dibindeki banı sana bıraktım.

Dediğim gibi bana kalsa işin başından o adama gitmeyecektim, internetten telefonun bir alt modelini taksitsiz alacaktım.
Babam gidip para iadesini almış, ay başı telefonu Hepsiburada'dan Hepsiburada'nın kendi satıcı hesabından sipariş vereceğiz.

Hocam telefonun modeli neydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı