Telefon SIM kartını okumuyor

uzgun genc

Centipat
Daha fazla  
Selam. Benim bir hattım var. Telefona takınca okumuyor. Ama SIM kartında sorun yok başka cihazlarda çalişiyor fakat telefonda sıkıntı var. Ne yapmalıyım?

Okumuyor derken SIM kartı hiç mi görmüyor? SIM kartı taktığınızda algılıyor fakat şebeke mi vermiyor? Eğer şebeke vermiyorsa IMEI uçmuştur repair işlemi yapılması gerekir. Fakat SIM kartı hiç görmüyorsa ya SIM kart slotu arızalıdır ya da yurt dışı cihaz ise ülkemizdeki SIM kartları desteklemiyordur.

Hangi telefon hangi hat?

Telefon Reeder P13 hat Türk Telekom.

Okumuyor derken SIM kartı hiç mi görmüyor? SIM kartı taktığınızda algılıyor fakat şebeke mi vermiyor? Eğer şebeke vermiyorsa IMEI uçmuştur repair işlemi yapılması gerekir. Fakat SIM kartı hiç görmüyorsa ya SIM kart slotu arızalıdır ya da yurt dışı cihaz ise ülkemizdeki SIM kartları desteklemiyoy.

Okumuyor derken SIM kartı hiç mi görmüyor? SIM kartı taktığınızda algılıyor fakat şebeke mi vermiyor? Eğer şebeke vermiyorsa IMEI uçmuştur repair işlemi yapılması gerekir. Fakat SIM kartı hiç görmüyorsa ya SIM kart slotu arızalıdır ya da yurt dışı cihaz ise ülkemizdeki SIM kartları desteklemiyordur.

Yurt içi. SIM kartı algılamiyor. Simi hiç gormuyor. (baska telefonlara taktim algıladı)

Geri
Yukarı