Note 8 Pro sürekli restart atıyor

sopikhant

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Geforce 1660 TI AMD Ryzen 5 3600 B450M S2H V2 Corsair 8GB 3600MHz Ram Seagate 500GB HDD Gigabyte 240GB SSD
Note 8 Pro telefonuma TWRP yüklemeye çalışıyordum. Bir hata yaptım ve şu an sürekli restart atıyor açılmadan. Çözümü nedir?

Note 8 Pro telefonuma TWRP yüklemeye çalışıyordum. Bir hata yaptım ve şu an sürekli restart atıyor açılmadan. Çözümü nedir?

Telefon açılırken Power tuşu ile ses açma tuşuna basılı tutup açılan menüden telefona format atmayı deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon açılırken Power tuşu ile ses açma tuşuna basılı tutup açılan menüden telefona format atmayı deneyebilirsiniz.

Bu işlem yeni nesil telefonlarda çalışmıyor. Ama çalışsa bile şunu unutmayın format atarsanız garanti dışı kalabilir. Her marka değil ama bazı markalarda öyle.

Denedim fakat yine aynı şekilde.

Şarjının bitmesini bekleyip sonra da kendin açmayı deneyebilirsin.
Alternatif çözümler:
  • Telefon logosu gittiği an Güç ve Ses Kısma tuşlarına basılı tut. Eğer titreşim duyarsan anında o tuşları bırakıp Güç ve Ses arttırma tuşuna bas.
  • Denedim fakat aynı şekilde dediğiniz yerde TWRP'ye girebilmişsiniz galiba. Bilgisayardan telefonun için bir Custom ROM bul ve telefonuna onu TWRP menüsünde kalıp USB kablosu ile bağlayarak at. Sonra da Install ile yükle. Ben de aynısını yaşamıştım ve bu şekilde çözdüm.

Geri
Yukarı