Çözüldü Telefon tam ekrandayken ana menüye atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shtymerenn

Hectopat
Öncelikle merhaba,
Birkaç gündür telefonumda tam ekranda video izlerken ara sıra uygulama ana sayfaya dönüyor. Bu durum şu anda Chrome ve YouTube uygulamasında oldu ve sorunun ne olduğunu bir türlü çözemiyorum. Uygulamalarda normal gezinmekte falan sorun yok fakat tam ekran moduna aldığımda birkaç dakikada bir ana menüye dönüyor ve tekrardan uygulamaya girmem gerekiyor. Çözebilmemin bir yolunu bilen var mı?

Çözüm
Uygulama kaynaklı bir sorun olsa bunları yaptıktan sonra düzeleceğini düşünüyorum.
Sistem ve uygulamaların güncellemelerini kontrol edebilirsiniz. Zamanınız var ise hard format atarak sorunu %100 çözebilirsiniz. Tabii ki bu %100 oran, cihaz sağlayıcısının sunduğu işletim sisteminde bir sorun yok ise...

Bu cevabınızdan önce Opera indirmiştim ve sorun o uygulamada da var uygulama kaynaklı sıkıntı olduğunu zannetmiyorum. Ayrıca telefonda silmek istemediğim birçok şey var bunlar tekrardan ayarlamak çok zamanımı alır ve şu an halihazırda olan ayarlarımın bozulmasını istemiyorum başka bir yol yok mu veya başka bilen biri.
Çözüm hakkında fikiri olan yok mu?
Çözüldü.

Çözümü basitmiş pencere içinde pencere modunu kapatınca sorun ortadan kalkıyor önbellek verilerini falan silmekle falan alakası yokmuş aynı sorunu yaşayanlar pencere içinde pencere modunu kapatarak düzeltebilir.
Uygulama kaynaklı bir sorun olsa bunları yaptıktan sonra düzeleceğini düşünüyorum.
Sistem ve uygulamaların güncellemelerini kontrol edebilirsiniz. Zamanınız var ise hard format atarak sorunu %100 çözebilirsiniz. Tabiki bu %100 oran, cihaz sağlayıcısının sunduğu işletim sisteminde bir sorun yok ise...

Artı -1 Eksi
Sistem ve uygulamaların güncellemelerini kontrol edebilirsiniz. Zamanınız var ise hard format atarak sorunu %100 çözebilirsiniz. Tabii ki bu %100 oran, cihaz sağlayıcısının sunduğu işletim sisteminde bir sorun yok ise...

Bu cevabınızdan önce Opera indirmiştim ve sorun o uygulamada da var uygulama kaynaklı sıkıntı olduğunu zannetmiyorum. Ayrıca telefonda silmek istemediğim birçok şey var bunlar tekrardan ayarlamak çok zamanımı alır ve şu an halihazırda olan ayarlarımın bozulmasını istemiyorum başka bir yol yok mu veya başka bilen biri.
Çözüm hakkında fikiri olan yok mu?
Çözüldü.

Çözümü basitmiş pencere içinde pencere modunu kapatınca sorun ortadan kalkıyor önbellek verilerini falan silmekle falan alakası yokmuş aynı sorunu yaşayanlar pencere içinde pencere modunu kapatarak düzeltebilir.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı