Telefon tamir edip satmak

BayJax

Hectopat
Yer
HerYer Ayrıca Poşet
Daha fazla  
Uzun zamandır bu işi yapmak, en azından denemek istiyorum ama ailem sıcak bakmıyor. Ben çok istiyorum hatta bu iş için para biriktirdim normalde para biriktirmem.
Bu işin bana bir getirisi olmayacağını söylüyorlar.
İlk tamir edeceğim telefon E5.
Sizlerden tavsiye bekliyorum yap yapma konusunda, çok kar amacım yok ama verdiğimi de geri istiyorum.

Eğer öyle bir becerin varsa üzerine yönel. Youtube kanalı aç mutlaka, acayip tutuyor.
Satma konusunda senin becerine bağlı, rekabetçi fiyat yazarsan satılmaması için bir sebep yok.
Becerim olduğunu düşünüyorum en kötü ediniriz.

Şu aralar telefon fiyatları yüksekken bu iş size acayip bir para kazandırır yapmanızı öneririm bundan 1 yıl önce YouTube'da bir kanal görmüştüm adam bu işi yapıyordu ve 300 TL'ye iPhone 5S alıp arka kapağını camını falan 100 TL'ye değiştirip 700 TL'ye telefonu satmıştı.

Şu aralar telefon fiyatları yüksekken bu iş size acayip bir para kazandırır yapmanızı öneririm bundan 1 yıl önce YouTube'da bir kanal görmüştüm adam bu işi yapıyordu ve 300 TL'ye iPhone 5S alıp arka kapağını camını falan 100 TL'ye değiştirip 700 TL'ye telefonu satmıştı.

Elimde E5 var bundan sonra 6S almayı düşünüyorum. iPhone her zaman ikinci el olarak daha iyi.
Gir bir telefoncuya, önce işi öğrenmeni öneririm.
Bir yerde çalışmak pek bana göre değil çünkü insanlar öğretmekten çok sömürmeye bakıyorlar keşke ikisinide yapsalar.

Uzun zamandır bu işi yapmak, en azından denemek istiyorum ama ailem sıcak bakmıyor. Ben çok istiyorum hatta bu iş için para biriktirdim normalde para biriktirmem.
Bu işin bana bir getirisi olmayacağını söylüyorlar.
İlk tamir edeceğim telefon e5.
Sizlerden tavsiye bekliyorum yap yapma konusunda, çok kar amacım yok ama verdiğimi de geri istiyorum.

Benim kardeşimin arkadaşı, televizyon tamir ediyordu. Şu an elektrik mühendisliği okumakta. Ortaokuldan beri, bu tarz şeyler yapıyordu. Daha önce ufak da olsa bir şeyler tamir ettiniz mi? Bence deneyin, denemekten zarar çıkmaz. ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı