Telefon Tamiri mi Yeni Telefon Mu?

Makaleler
10
Merhaba. LG G2 telefon var, anakart tamiri yapılması lazım. 300TL gibi bir fiyat tutuyor. Telefon çok temiz ve ekran koruyucu+kılıfı var üzerinde. Bir de 550 TL'ye Honor 7S telefon var faturalı, kutulu, garantili 2 Yıl Huawei Türkiye. Hangisini tercih etmeliyim? 600TL bütçe ile ikinci el piyasasında kullanılmış ya da sıfır telefon önerebilir misiniz faturalı Ankara içinde?

Merhaba. LG G2 telefon var, anakart tamiri yapılması lazım. 300TL gibi bir fiyat tutuyor. Telefon çok temiz ve ekran koruyucu+kılıfı var üzerinde. Bir de 550 TL'ye Honor 7S telefon var faturalı, kutulu, garantili 2 Yıl Huawei Türkiye. Hangisini tercih etmeliyim? 600TL bütçe ile ikinci el piyasasında kullanılmış ya da sıfır telefon önerebilir misiniz faturalı Ankara içinde?
16GB telefonlardan uzak durun derim. Artık telefon hafızaları minimum 32GB olmalı. 2. el 32GB'lık bir telefon bakmanızı öneririm. Sorunuza dönecek olursak honora geçmenin bir mantığını göremiyorum ben telefon temizse G2 güzel bir telefon devam edilmeli 200TL de cepte kalır.

600 TL'ye P9 Lite, GM 5 Plus (ki ben olsam alır ve Android 9 ROM'u kurardım), iPhone 5S, Galaxy S5, Galaxy Note 4, Galaxy A5 2016 gibi cihazlar bulunabiliyorken bu ikiliye bakmazdım.

Çok teşekkür ederim. Zaten şu an iPhone 5 kullanıyorum o yüzden iPhone 5S istemiyorum. iPhone cehenneminden çıkmak istiyorum. General Mobile'da biliyorsunuz. Şarj soketleri falan. Diğer telefonlar hoşmuş. Önerileriniz için sağ olun. Önemlisiniz 😃

16 GB telefonlardan uzak durun derim. Artık telefon hafızaları minimum 32 GB olmalı. 2. el 32 GB'lık bir telefon bakmanızı öneririm. Sorunuza dönecek olursak Honor'a geçmenin bir mantığını göremiyorum ben telefon temizse G2 güzel bir telefon devam edilmeli 200TL'de cepte kalır.

Sağolun. Bende Honor'un özelliklerini düşük bulmuştum zaten. Sağolun.

iOS 6'ya düşür elindeki 5'i diğer telefonlar içinde yazılımla uğraşmayacaksan Note 4 alırdım ekran bambaşka 7.0 port ROM'u var. GM 5 Plus'da kullandım ama Note 4 bambaşka.

Ek olarak LG G4, Sony XA1(veya Ultra'sı), Galaxy S6, P10 Lite, ZenFone 2, Redmi Note 4/5 (ve bunları Pro, Max, Prime vs takısı olanları), K6 Note olabilir.

Ek olarak LG G4, Sony XA1(veya Ultra'sı), Galaxy S6, P10 Lite, ZenFone 2, Redmi Note 4/5 (ve bunları Pro, Max, Prime vs takısı olanları), K6 Note olabilir.

Sağolun önerileriniz için. Ama ben LG G2'yi yaptırmayı daha mantıklı buldum.

iOS 6'ya düşür elindeki 5'i diğer telefonlar içinde yazılımla uğraşmayacaksan Note 4 alırdım ekran bambaşka 7.0 port ROM'u var. GM 5 Plus'da kullandım ama Note 4 bambaşka.

IPhone'lardan uzak durmaya çalışıyorum. Önerileriniz için sağolun.

O zaman iPhone 5 ile devam edin derim eğer telefon çalışıyor ise, performans olarak çok fark olmayacaktır.

Maalesef iPhone 5 ile devam etmem için onu da yaptırmam lazım. Ekran, batarya, titreşim motoru, yakınlık sensörü değişmeli. Oda LG G2'nin anakartını yaptırmak ile aynı fiyata denk geliyor. Sağolun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı