Telefon Tavsiyeleri – Mart 2021

Daha fazla tartışmak istemiyorum.
@349398
Sizin SAR değerinden anlamadığınızı varsayarak, susuyorum.
Ne desem bu tartışma uzayacak boş yere ben tavsiye konusu açtığımda sormak istediklerinizi, konuşmak istediklerinizi yazarsınız.

Sponsorlu olmadığını yeniden belirtmeme gerek yok diye düşünüyorum.

Valla sitenin editörlüğünü bir günlüğüne verelim bunlara, görsünler bence.

Artık o kadar çıldırdılar ki Technopat'ın, kendilerinin beğenmediği bir şey incelediği ya da tavsiye ettiğini görünce, direkt sponsorluk damgası vuruyorlar...

2 tane model ezberleyen, kendini teknoloji bilgini sanıyor. Kötü bir durum, eskiden böyle değildi burası...
Yaparız sıkıntı değil, konu açarım bakarsınız
Zaten benim gibiler olmazsa burası gelişmez, bazı eksik şeyleri eleştirmek lazım.

Niye gelişmeyecekmiş ya. Senelerce moderatör ya da aktif kullanıcı olarak bulunmuş birçok kullanıcı tanıdım, bir kere böyle bir cümle duymadım.

Sizin ya da daha doğrusu "Burayı geliştiren kitlenin" farkı nedir?
Daha fazla tartışmak istemiyorum.
@349398
Sizin SAR değerinden anlamadığınızı varsayarak, susuyorum.
Ne desem bu tartışma uzayacak boş yere ben tavsiye konusu açtığımda sormak istediklerinizi, konuşmak istediklerinizi yazarsınız.

Tartışma yok ki, sadece saçmalıyorsun. Bir tane telefonu, sözde SAR değeri yüksek diye (ki değerleri normal) önermeyin diyorsun...

Son düzenleme:
M31 kullanıyorum, şarjı harbiden gidiyor. Benim gibi oyun oynayanların 1 gününü hayli hayli çıkarıyor, gerçi eskisi kadar mobil oyun oynamadığım için 3-4 gün gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı