Telefon tavsiyesi

Bütçe
1800

MESs¹¹

Kilopat
Yer
Fransa
Büyükannem için telefon bakıyorum. 10 yıldır falan tuşlu telefon kullanıyor ve sesin bozuk, kötü geldiğini fark ettim konuşurken. Telefon almaya karar verdim fakat pek bulamadım. Çok bir şey yapmayacak sadece aramalar için, bazen fotoğraf falan çeker o kadar. Yani aman aman bir telefon olmayacağı için 1.800 TL'ye kadar uygun F/P telefon önerirseniz sevinirim. Şarj kapasitesi ne kadar fazla olabilirse o kadar iyi.

TCL 10l alabilirsiniz. Büyükannenizin ellerinden öperim.

Çok teşekkürler fakat bütçeyi biraz aşıyor. Sanırım Türkiye'de fiyatlar uçmuş anlaşılan. :D Köşede 1500 1800 TL vardı. Aklımda olan o para ile bir şey almaktı.

10 yıldır falan tuşlu telefon kullanıyor ve sesin bozuk, kötü geldiğini fark ettim konuşurken. Telefon almaya karar verdim fakat pek bulamadım. Çok bir şey yapmayacak sadece aramalar için, bazen fotoğraf falan çeker o kadar. Yani aman aman bir telefon olmayacağı için 1.800 TL'ye kadar uygun F/P telefon önerirseniz sevinirim. Şarj kapasitesi ne kadar fazla olabilirse o kadar iyi.

İkinci el öneri yapabilirim.
S8+.
GM 20 Pro.
Oppo A73.

Çok teşekkürler fakat bütçeyi biraz aşıyor. Sanırım Türkiye'de fiyatlar uçmuş anlaşılan. :D köşede 1500 1800 TL vardı. Aklımda olan o para ile bir şey almaktı.

O zaman bütçe artmaz ise şu iki telefon tercih edilebilir.

Model hatırlamıyorum eğer halen varsa 0 olarak benim annenem almıştı Samsung'un en ucuz modeli 8 veya 16 GB depolama vardı gayet işini görüyor ama dediğim gibi modelini hatırlamıyorum 1 yıl önce 800e almıştı Vatan Bilgisayar-Türk Telekom-Turkcell gibi yerlerde halen vardır o telefon.

Model hatırlamıyorum eğer halen varsa 0 olarak benim annenem almıştı Samsung'un en ucuz modeli 8 veya 16 GB depolama vardı gayet işini görüyor ama dediğim gibi modelini hatırlamıyorum 1 yıl önce 800e almıştı Vatan Bilgisayar-Türk Telekom-Turkcell gibi yerlerde halen vardır o telefon.

A2 Core modelinden bahsediyor olmalısınız. O telefon şu an da 1600 TL ve fiyatını gram haketmiyor.

O zaman bütçe artmaz ise şu iki telefon tercih edilebilir.

Tamamdır ona da bakacağım teşekkürler.
-Huawei G8.
-Redmi 5.
Tavsiye için teşekkürler. :)
Babaanenizin de elinden öperim.
Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı