Telefon tavsiyesi

Bütçe
1800
Hocam en son ne yaptınız?
Daha anneler gününe 1 buçuk hafta var. Haftaya alırım. P20 Lite biraz düşündürdü. Samsung'lara bakıyorum. Bizimkileri arayıp onlara da sorarım böyle böyle bir durum var, bunu alırım falan diye. Bakalım. Boş bir vaktimde inceleme videolarını izleyeceğim.
@qGhosT @VİPER34 @HaWlI KuLlANIcI @Gökkayahan

Arkadaşlar bu telefonu gördüm. Babam bu nasıl, bunu alsak falan dedi de size sormak istedim. Bu telefon hakkındaki düşünceleriniz nedir? İyi bir cihaz mı fiyatına göre? F/P'mi?

İyi bir telefon değil. En fazla 3 sene gider, sonrasında pek sağlıklı bir kullanımı olmayacaktır. Fiyat performans değil, ederi 1500 lirayı geçmez bu telefonun. A serisi olduğu için hak ettiğinden yüksek bir fiyat yazılmış. Samsung tarafında fp istiyorsanız M serisine bakmalısınız.

Tamamdır.

Etiket gitmediği için diğer arkadaşlara tekrar atacağım. Onların da fikirlerini merak ediyorum.

@HaWlI KuLlANIcI @qGhosT @VİPER34

Hocam babaannenizin ihtiyaçlarını karşılar ama diğer seçenekler bunu 2-3'e katlar. MediaTek bir yonga setine sahip olduğu içinde pek uzun ömürlü olacağı söylenemez.(bütün MediaTek'ler kısa ömürlüdür diye bir şey yok ama bu telefon için o kısa ömür kesin)

Hocam babaannenizin istekleri çok düşük aslında. Yani nefes alsa yeter dermiş gibi ama aynı fiyata çok daha iyi özellikler sunan bir telefon almak daha iyi olur. 1500 TL'lik telefonlarda çok rahat babaannenizin isteklerini karşılar. Sadece o 1500 TL'lik telefonun gm 20 gibi olmaması gerek.

Hocam babaannenizin ihtiyaçlarını karşılar ama diğer seçenekler bunu 2-3'e katlar. MediaTek bir yonga setine sahip olduğu içinde pek uzun ömürlü olacağı söylenemez.(bütün MediaTek'ler kısa ömürlüdür diye bir şey yok ama bu telefon için o kısa ömür kesin)

Hocam babaannenizin istekleri çok düşük aslında. Yani nefes alsa yeter dermiş gibi ama aynı fiyata çok daha iyi özellikler sunan bir telefon almak daha iyi olur. 1500 TL'lik telefonlarda çok rahat babaannenizin isteklerini karşılar. Sadece o 1500 TL'lik telefonun gm 20 gibi olmaması gerek.
Yorumunuz için çok teşekkürler tekrardan. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı