Telefon tavsiyesi

Bütçe
8500

YusufPastutmaz

Decapat
Daha fazla  
Merahaba benim sorum şu olacak elimde daha 4 günlük Samsung S20 FE var bunu geri verip veya satmak istiyorum nedeni cihaz aşırı ısınıyor ve en ufak ısınmada kasmaya başlıyor. Telefonun ekranı kötü yani ani bir hareket yapmayı izin vermiyor PUBG Mobile da yani kafanıza göre oynuyorsunuz oyunu bu yüzden geri vermeyi planlıyorum. Şimdi sorum şu Xiaomi / Poco F3 bunu mu alayım? Xiaomi / Poco X3 Pro / yoksa bu mu? Xiaomi K40 Gaming.
Ya da bu mu? Hangisini önerirsiniz? Oyun odaklı olmasını istiyorum 8500'e kadar bütçem var 10000 binlere çıkamam haberiniz olsun zorla 10 bin alırsın diyenleri maalesef yapamam.

Son düzenleme:
Merahaba benim sorum şu olacak elimde daha 4 günlük Samsung S20 FE var bunu geri verip veya satmak istiyorum nedeni cihaz aşırı ısınıyor ve en ufak ısınmada kasmaya başlıyor. Telefonun ekranı kötü yani ani bir hareket yapmayı izin vermiyor PUBG Mobile da yani kafanıza göre oynuyorsunuz oyunu bu yüzden geri vermeyi planlıyorum. Şimdi sorum şu Xiaomi / Poco F3 bunu mu alayım? Xiaomi / Poco X3 Pro / yoksa bu mu? Xiaomi / Redmi K40 Gaming ya da bu mu? Hangisini önerirsiniz? Oyun odaklı olmasını istiyorum 8500'e kadar bütçem var 10000 binlere çıkamam haberiniz olsun zorla 10 bin alırsın diyenleri maalesef yapamam.
Elimizdeki telefonum işlemcisi Exynos'mu?

Merahaba benim sorum şu olacak elimde daha 4 günlük Samsung S20 FE var bunu geri verip veya satmak istiyorum nedeni cihaz aşırı ısınıyor ve en ufak ısınmada kasmaya başlıyor. Telefonun ekranı kötü yani ani bir hareket yapmayı izin vermiyor PUBG Mobile da yani kafanıza göre oynuyorsunuz oyunu bu yüzden geri vermeyi planlıyorum. Şimdi sorum şu Xiaomi / Poco F3 bunu mu alayım? Xiaomi / Poco X3 Pro / yoksa bu mu? Xiaomi / Redmi K40 Gaming ya da bu mu? Hangisini önerirsiniz? Oyun odaklı olmasını istiyorum 8500'e kadar bütçem var 10000 binlere çıkamam haberiniz olsun zorla 10 bin alırsın diyenleri maalesef yapamam.

Ben Redmi Note 11 Pro alırdım. Şu an OPPO A55 kullanıyorum Ocak'ta aldım sizinkinden hiçbir farkı yok özellikle PUBG Mobile için çok kötü. 😢 Haziran veya temmuz da telefonu değiştireceğim.

Bunlardan birisini alabilirsiniz. 👇

Ben Redmi Note 11 Pro alırdım. Şu an Oppo A55 kullanıyorum Ocak'ta aldım sizinkinden hiçbir farkı yok özellikle PUBG Mobile için çok kötü. 😢 Haziran veya temmuz da telefonu değiştireceğim.

Bunlardan birisini alabilirsiniz. 👇

Tavsiye için teşekkür ederim fakat Note 11 Pro evet güzel özellikleri olan bir telefon fakat K40 Gaming onun iki katı performans veriyor K40 Gaming 680 binlerde felen AnTuTu puanı benim bildiğim Note 11 Pro biraz zayıf bir telefon.
Daha önce SD modelini alıp, memnun olmayanları pek görmedim. Bence değişim yapıp şansınızı tekrar deneyin.

Yok bu bütün S20 felerde aynı telefonun dokunmatiği gerçekten kötü mi 10t Pro deneme şansım olmuştu açıkçası onda verdiğim performansla bu aynı değil. Hatta bayağı bayağı fark var Samsung benim düşüncem ile şöyle söylebilirim günlük kullanım bir telefonu telefonu zaten cez beden özellikleri 120 Hz olması ve SD 865 olması ama bunlar ne yazık ki yeterli kalmıyor :(

Tavsiye için teşekkür ederim fakat Note 11 Pro evet güzel özellikleri olan bir telefon fakat K40 Gaming onun iki katı performans veriyor K40 Gaming 680 binlerde felen AnTuTu puanı benim bildiğim Note 11 Pro biraz zayıf bir telefon.

OPPO A55 daha kötü emin ol aldığıma pişmanım. Google'da araştır özellikleri görürsün. Redmi Note 11 Pro benim telefonumdan bile kat kat daha iyi. Yine de tercih ve karar sizin.

Oppo A55 daha kötü emin ol aldığıma pişmanım. Google'da araştır özellikleri görürsün. Redmi Note 11 Pro benim telefonumdan bile kat kat daha iyi. Yine de tercih ve karar sizin.

Oppo A55 de aynı şekil günlük kullanım telefonlar içine işte yazıyorlar 8 GB RAM işte emm SD 865 emm AMOLED emm ne yazsam... Diye düşünüyor adamlar sonra birkaç YouTuber işte oyunlardaki performansına bakın çok akıcı alıyorsun tırt 50 derece telefon 60 FPS dokunmatik leş kötülemek için söylemiyorum Vestel venüs e3'ün bile dokunmatiği daha iyi ikisini de kullandım. Oppo Samsung bunlar günlük kullanım telefonları hayatında hiç iyi oynamadıysan cez beder seni ama bir şeyleri denemlediysen işte orada zırt oluyorsun IPhone'da günlük fakat adamlar iyi yapıyor ama şöyle düşünmek lazım telefonları iyi fakat bataryası düşük ve ekran yenileme hızı yetersiz kalabiliyor daha önceden iPhone 7 v e iPad 7 kullandım.

Yok bu bütün S20 felerde aynı telefonun dokunmatiği gerçekten kötü mi 10t Pro deneme şansım olmuştu açıkçası onda verdiğim performansla bu aynı değil. Hatta bayağı bayağı fark var Samsung benim düşüncem ile şöyle söylebilirim günlük kullanım bir telefonu telefonu zaten cez beden özellikleri 120 Hz olması ve SD 865 olması ama bunlar ne yazık ki yeterli kalmıyor :(
Eğer garantisi varsa kesinlikle değişim yapın farkı göreceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı