Telefon tavsiyesi

Bütçe
12 000

Piuw

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben aşağı yukarı 1 aydır iPhone 11 almak istiyordum fakat maddiyatta belirli eksikliklerim vardı. Ve malum sürekli zam gelince iki gün arayla 4 bin TL zam gelince bende vazgeçip Xiaomi Redmi 11 Pro almaya karar verdim. Acaba kullanan var mı veya 12 bin TL'ye kadar önerebileceğiniz Android bir cihaz var mı? Ya da biraz daha para biriktirip (her geçen gün zam gelse bile) 22 bin TL'ye iPhone 11 alınır mı? Bu arada iPhone 11'i almam bayram sonuna kalacak muhtemelen fiyatindan ötürü bir yardımcı olursanız cok sevinirim.

Realme GT2 veya S20FE.

Merhaba. Ben aşağı yukarı 1 aydır iPhone 11 almak istiyordum fakat maddiyatta belirli eksikliklerim vardı. Ve malum sürekli zam gelince iki gün arayla 4 bin TL zam gelince bende vazgeçip Xiaomi Redmi 11 Pro almaya karar verdim. Acaba kullanan var mı veya 12 bin TL'ye kadar önerebileceğiniz Android bir cihaz var mı? Ya da biraz daha para biriktirip (her geçen gün zam gelse bile) 22 bin TL'ye iPhone 11 alınır mı? Bu arada iPhone 11'i almam bayram sonuna kalacak muhtemelen fiyatindan ötürü bir yardımcı olursanız cok sevinirim.

iPhone 11'e 22K TL verilmez. O fiyatlara çıkıyorsan S23 al derim. İllaki iPhone olacaksa ikinci el 12 Pro da olabilir.

A54'ü mağazada inceleme şansınız varsa bir inceleyin, eğer kalınlığı ve çerçeveleri rahatsız etmezse 12 bin TL'ye alınabilecek bir cihaz. Teknosa'da vade farksız 12 taksit yapıyorlardı iki gün önce sorduğumda. Eğer güncelleme benim için önemsiz derseniz de S20 FE Snapdragon versiyonu tercih etmenizi öneririm. A54'den birkaç gömlek üstün bir cihaz.

iPhone 11 o fiyata 0 almaya değmez. İstiyorsan 2. el iPhone 11 alabilirsin.

Sıfır olsun kafam rahat olsun en azından ıkı sene diye dusunuyorum.

iPhone 11'e 22K TL verilmez. O fiyatlara çıkıyorsan S23 al derim. İllaki iPhone olacaksa ikinci el 12 Pro da olabilir.

Samsunga ısınamıyorum onceden 2 tane telefonunu kullandım ama 22 bin TL edebilecek bir cihaz değil mi 11.

A54'ü mağazada inceleme şansınız varsa bir inceleyin, eğer kalınlığı ve çerçeveleri rahatsız etmezse 12 bin TL'ye alınabilecek bir cihaz. Teknosa'da vade farksız 12 taksit yapıyorlardı iki gün önce sorduğumda. Eğer güncelleme benim için önemsiz derseniz de S20 FE Snapdragon versiyonu tercih etmenizi öneririm. A54'ten birkaç gömlek üstün bir cihaz.

A54 yerıne Xiaomi Redmi 11 Pro tavsiye eder mısıniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı