Telefon TL'si ile oyun almak

Parti Şapkası

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Eski tip bir telefon ve hattımız mevcut. Bu hattın kapanmaması için 6 ayda bir TL yüklemesi yapıyoruz ve yıllar içinde belli bir miktar para birikti. Bu para ile oyun almayı düşünüyorum. Mobil ödeme seçeneğini nasıl kullanabileceğime dair herhangi bir öneriye açığım. Çünkü Steam üzerinden mobil ödeme uzun zamandır çalışmıyor. Eskiden görseldeki kısımdan devam edebiliyorduk ancak araştırdığıma göre bayağıdır kapalıymış.
Konu dışı olarak mobil ödeme yöntemiyle başka ürünler de alabiliyorsak eğer bilgilendirirseniz sevinirim.

1.jpg

Steam'in mobil ödemesi biraz sıkıntılı.

Sıkıntılıdan ziyade zaten uzun süredir kapalıymış. Ben anlık sorun var zannedip ara sıra kontrol etmeye devam ediyordum ama her seferinde o kısmı kapalı görünce bir araştırmak istedim. Herkes aynı şeyi yazmış kapalı olması konusunda.

BoaCompra da diğer sistemlerle aynı şekilde komisyon olarak çalışıyor. Farklı bir oyunda birisine komisyonsuz kozmetik veya herhangi bir şey alabiliyorsanız nakite dönüştürüp karta atıp alın. Yoksa gereksiz fazladan para verirsiniz. Bildiğim kadarıyla %20 koyuyor.

BoaCompra da diğer sistemlerle aynı şekilde komisyon olarak çalışıyor. Farklı bir oyunda birisine komisyonsuz kozmetik veya herhangi bir şey alabiliyorsanız nakite dönüştürüp karta atıp alın. Yoksa gereksiz fazladan para verirsiniz. Bildiğim kadarıyla %20 koyuyor.

Halihazırda içinde kozmetik ve benzeri için para harcayabileceğim bir oyun oynamıyorum. Steam hesabımda bile 5 dolarlık harcama yapılmadı henüz. Aslında hesabın kilidini açmak için oyun satın almak istiyorum. Bilgisayara kredi kartı bilgileri yazmak istemediğim için bunu mobil yolla halletmeyi umuyordum ancak görüldüğü üzere kapalı. Sanal kart gibi bir şeyin içine mobil bakiye ile para yüklenebiliyor mu acaba?

Halihazırda içinde kozmetik ve benzeri için para harcayabileceğim bir oyun oynamıyorum. Steam hesabımda bile 5 dolarlık harcama yapılmadı henüz. Aslında hesabın kilidini açmak için oyun satın almak istiyorum. Bilgisayara kredi kartı bilgileri yazmak istemediğim için bunu mobil yolla halletmeyi umuyordum ancak görüldüğü üzere kapalı. Sanal kart gibi bir şeyin içine mobil bakiye ile para yüklenebiliyor mu acaba?
Turkcell iseniz Paycell üzerinden yapılabiliyor. Hatta eğer isterseniz kartını da Turkcell bayilerinden veya ŞOK marketlerden 5 TL'ye edinebiliyorsunuz. Vodafone'da da sanırım Vodafone Pay diye bir uygulama vardı oradan da yapabilirsiniz.

Turkcell iseniz Paycell üzerinden yapılabiliyor. Hatta eğer isterseniz kartını da Turkcell bayilerinden veya ŞOK marketlerden 5 TL'ye edinebiliyorsunuz. Vodafone'da da sanırım Vodafone Pay diye bir uygulama vardı oradan da yapabilirsiniz.

Turkcell var. Paycell kartını içine mobil TL üzerinden bakiye yükleyip kredi kartı kullanır gibi kullanabiliyor muyuz? Steam'de ödeme ekranında ne seçmemiz gerekiyor Paycell ile öderken?

Turkcell var. Paycell kartını içine bakiye yükleyip kredi kartı kullanır gibi mi kullanıyoruz? Steam'de ödeme ekranında ne seçmemiz gerekiyor Paycell ile öderken?
Normal kredi kartı ödemeyle yapıyorsunuz hocam aynı şekilde çalışıyor. Uygulamayı indirip mobil bakiyenizden Paycell karta para aktarıyorsunuz. Sadece 50 kuruş civarında bir komisyon alıyor bir defaya mahsus. Normal kredi kartı gibi kullanıyorsunuz.

Uygulamayı indirip mobil bakiyenizden Paycell karta para aktarıyorsunuz.

Uygulama indirme konusunda bir sıkıntı var. Bizim TL bakiye yüklü olan hat eski tip tuşlu bir telefonda şu anda. Hattın kendisi de eski tip bir şekle sahip olduğu için akıllı telefona takılmıyor. Buna nasıl bir çözüm bulabiliriz?

Yeni konular

Geri
Yukarı