Telefon Wi-Fi üzerinden bazı sitelere girmiyor

myqueen35

Kilopat
Daha fazla  
Telefon Wi-Fi'a bağlı iken bazı yerlere girmiyor. Örnek olarak Twitter'a girebiliyorum fakat gündem kısmına girmiyor Prime video uygulamasına giriyor dizi ve filmlerin bilgilerine vs. bakabiliyorum ama izle deyince internet bağlantı hatası veriyor. Evdeki diğer cihazlarda denedim onlarda hiçbir sıkıntı yok sadece benim telefonumda var. Modemi sıfırladım, telefon ağ ayarlarını sıfırladım ve bağlı olduğum Wi-Fi DNS ayarlarını Google DNS ile değiştirdim. Hiçbiri işe yaramadı 1 haftadan fazladır bu şekilde. Bu arada VPN ile girebiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 sene önce bende aynı problemleri yaşıyordum. Sadece VPN ile girebiliyordum bazı sitelere. TT’yi aradığımda kendi sistemleri üzerinden Online olarak modem ayarı yapmışlardı ve sorunum çözülmüştü. İnternet sağlayacınız ile görüşün.

Telefon modeli, markası ve Android sürümü kaç
Huawei Y7 2019 android 8.1.0
2-3 sene önce bende aynı problemleri yaşıyordum. Sadece VPN ile girebiliyordum bazı sitelere. TT’yi aradığımda kendi sistemleri üzerinden Online olarak modem ayarı yapmışlardı ve sorunum çözülmüştü. İnternet sağlayacınız ile görüşün.
Az önce aradım TT DNS'ini verdiler telefonun wifi ayarlarına onu girdim yine olmadı müşteri hizmetleri ise bizim buradan yapabileceğimiz bir şey yok dedi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı