Telefon yamuldu

Büyük bir sorunmu peki?

Hocam 5 ay idare etsin yakında çalışıp yeni telefon alıcam ztn
Hiçbir sorun değil, sadece telefonu arka cebe koymayın. Zaten arka cebe kağıt parçası harici birşey koymamak lazım üstüne oturmasanız bile sadece baskı uygulayarak dahi kalçayı yamultuyor. Buda omurgayı yamultuyor sonra gelsin 35-40'ında fizyoterapist ziyaretleri.

Sakın düzeltmeye çalışarak tersine yamultma, temelli bozarsın. Çalışıyorsa elleme kalsın öyle devam et. Ayrıca sıkıntı olur diye şüphe ediyorsan telefondaki önemli verileri (rehber, galeri) yedekle sonra bozulsa da canın sıkılmaz. Benim telefon da çok çok hafif ortasından içe doğru yamuk ama öyle göze batmıyor...

Sakın düzeltmeye çalışarak tersine yamultma, temelli bozarsın. Çalışıyorsa elleme kalsın öyle devam et. Ayrıca sıkıntı olur diye şüphe ediyorsan telefondaki önemli verileri (rehber, galeri) yedekle sonra bozulsa da canın sıkılmaz. Benim telefon da çok çok hafif ortasından içe doğru yamuk ama öyle göze batmıyor...
Ben foto çekinmeyi sevmem hiç arkadaşımd a yok sadece ben annem babbam ablam kayıtlı rehberimde bu yüzden yedek almam

Cebinin şeklini almıştır, mümkün bu tarz şeyler. Endişelenecek bir şey yok, bir problem yaratmaz.
İnş hocam çok teşekkürler herkese

Geri
Yukarı