Telefon yanında gelen EarPods garanti süresi ne kadardır?

Yer
Andromeda
Daha fazla  
2020 Mart ayında aldığım iPhone XS telefonumun yanında gelen EarPods kablolu kulaklığım bozuldu. Ses sürekli gidip geliyor kabloya dokunduğum zaman. Garantiye göndermek istiyorum fakat internette telefon yanında gelen kulaklığın 1 yıl garantisi olduğuna dair şeyler okudum. Doğru mudur acaba?

Faturası dahil jelatinlerine kadar her şey duruyor.

EarPods'unun lightning giriş kısmının orada, kabloda gri bir şekilde seri numarası mevcut mudur?

EarPods'unun lightning giriş kısmının orada, kabloda gri bir şekilde seri numarası mevcut mudur?
kontrol ettim şimdi maalesef herhangi bir yazı yok.

apple'ın garanti sayfasında ;
"Orijinal ambalajındaki Apple markalı donanım ürünü ve Apple markalı aksesuarlar ("Apple ürünü") için, Apple tarafından yayımlanan kullanım kılavuzlarına, teknik özelliklere ve yayımlanmış diğer Apple ürünü kurallarına uygun olarak normal koşullarda kullanılmaları koşuluyla, son kullanıcı tarafından Türkiye'deki perakende satış noktasından ilk olarak satın alındıkları tarihten itibaren iki (2) yıl süreyle ("garanti süresi"), malzeme ve işçilik kusurlarına karşı garanti sağlar. "

Gibi bir bölüm var, sanırım yanındaki aksesuarlarda 2 yıl, önümüzdeki hafta Vatan'a gideceğim sonuca göre güncelleyeceğim tekrar konuyu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı