Telefona klavye fare bağlayıp TV'ye görüntü aktararak oyun oynama

farEX

Decapat
Daha fazla  
Elimde dörtlü typce to USB dönüştürücü var, telefonuma takip dönüştürücüye de USB klavye ve fare takıp oyun oynuyordum. Şimdi hem aynı şekilde oyun oynayıp hem TV'ye görüntü aktarmak istiyorum. Elimdeki Type-C to USB dönüştürücüye USB to HDMI dönüştürücü takıp televizyona taksam olur mu? Ya da üzerinde hem 2 tane USB hem de 1 tane HDMI olan bir dönüştürücü mü almalıyım? (kablosuz ekran yansıtmayı denedim çok gecikmeli oluyor.)

Hocam takılma veya yırtılma olabilir ben telefonun görüntüsünü PC'ye aktarıp aynı yöntemle oynuyordum ama ara sıra takılma veya bozulma tarzı şeyler oluyordu sonra Monster Pusat clucth aldım tadından yenmiyor size de öneririm tabii bütçeniz varsa.

Hocam takılma veya yırtılma olabilir ben telefonun görüntüsünü PC'ye aktarıp aynı yöntemle oynuyordum ama ara sıra takılma veya bozulma tarzı şeyler oluyordu sonra Monster Pusat clucth aldım tadından yenmiyor size de öneririm tabii bütçeniz varsa.
Oyun kolu da mantıklı fiyat performans ürünü bulup alabilirim. Peki tv'ye görüntü aktarma işini nasıl yaptınız ?

Bide şunu sorayım neler oynuyorsun tv'ye telefonu yansıtıp ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı