Telefona powerbank taktıktan sonra şarj çok hızlı bitiyor

• Konuyu başlatan snz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 6B

snz

Centipat
Telefonuma powerbank taktıktan sonra şarj çok hızlı bitiyor. 30 saniyede 1 şarj gidiyor neredeyse, bu şarj sorunundan sonra orijinal şarjımı da taktıktan sonra çok çabuk bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu powerbank telefonların bataryaları ile uyumlu değil. Örnek olarak bu durum yaşanmakta. Örneğin çakma şarj aleti aldığınızda da bu durum yaşanmakta. Ben powerbankları bu konuda sağlıkla bulmuyorum. Bir diğer örnek ise telefonunuz hızlı şarj özelliği olmayıp powerbankın hızlı şarj etmeside bu durumu ortaya çıkarabilir. Telefon modelinize uyumlu herkes tarafından kullanılıp, sorun olmayan bir powerbank ise bataryanızda sorun olabilir.

Çoğu powerbank telefonların bataryaları ile uyumlu değil. Örnek olarak bu durum yaşanmakta. Örneğin çakma şarj aleti aldığınızda da bu durum yaşanmakta. Ben powerbankları bu konuda sağlıkla bulmuyorum. Bir diğer örnek ise telefonunuz hızlı şarj özelliği olmayıp powerbankın hızlı şarj etmeside bu durumu ortaya çıkarabilir. Telefon modelinize uyumlu herkes tarafından kullanılıp, sorun olmayan bir powerbank ise bataryanızda sorun olabilir.
teşekkürler sorunu anladım.Büyük ihtimalle hızlı şarj olduğu için bozulmuş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı