Telefona ROM atmak tehlikeli midir?

Değildir, bilinmeyen yazılım yükliyorsunuz diyenleri de aldırmayın. 2 yıldır yüklüyorum bir sorunum hesap çalınmam olmadı. Yükleyin.

Garanti dışına çıkıyor dostum onun dışında güvenilir bir ROM'dan sıkıntı çıkmaz.
Kendin atmanı öneririm.

Samsung A21s cihaz kullanıyorum ROM atmak istiyorum. Yani bende PC yok telefoncu yapar diye düşünüyorum. ROM atmak tehlikeli mi ısınma ya da batarya sağlık ömrünü düşürme gibi etkileri olur mu? Bataryaya bir zarari olur mu?

Kendi kullandığım telefonda arrow OS Android 12 var, stok ROM'da 8 saat ekran süresi alırken arrow OS'ta 14 saat alıyorum gayet memnunum.

Official ROM kurmayı bakın hocam. Unofficial ROM'lardan uzak durun ve size tavsiyem efs, modem, IMEI yedeklerini mutlaka alın SD karta kaydedin. Samsung'larda Knox sayacı vardır siz root attığınız anda bu sayaç artar ve garanti bunu farkedebilir.

Benim telefon icin sadece unoffical buldum hocam offical yok galiba

Official ROM kurmayı bakın hocam. Unofficial ROM'lardan uzak durun ve size tavsiyem efs, modem, IMEI yedeklerini mutlaka alın SD karta kaydedin. Samsung'larda Knox sayacı vardır siz root attığınız anda bu sayaç artar ve garanti bunu farkedebilir.
Düzgünce yapılıp kullanıcıları şikayet etmiyorsa neden kullanılmasın ?

Geri
Yukarı