Telefona SMS gelip duruyor

Salihkara024

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Muhasebeci
Selam bugün telefonuma 20 30 tane şok BİM falan hiç internet üzerinden alakam olamayan yerlerden SMS'ler geliyor. Gelip duruyor hala. Bu ne ile ilgilidir yardım edebilecek var mı acaba?

Selam bugün telefonuma 20 30 tane şok BİM falan hiç internet üzerinden alakam olamayan yerlerden SMS'ler geliyor. Gelip duruyor hala. Bu ne ile ilgilidir yardım edebilecek var mı acaba?

SMS boomer hocam.

Dikkate almayın, linklere tıklamayın, itibar etmeyin. Birisi telefonunuza ya şaka ya da gıcıklık amaçlı bu tip şeyler gönderen SMS Bomber diye bir yöntem kullanıyor. Kişisel bilgilerinizi her platformda olabildiğince fazla korumaya özen gösterin.

Anlayamıyorum yani çevrem de yok kim yapıyor anlamıyorum. google hesabım da şifresi yüksek olup 2 ad açık olduğu halde youtube de yabancı kanallara ingilizce yorumlar atılmış ve üstlere sabitlenmiş. şaka gibi. şifrenin yazdığı yer falan da yok.

Anlayamıyorum yani çevrem de yok kim yapıyor anlamıyorum. google hesabım da şifresi yüksek olup 2 ad açık olduğu halde youtube de yabancı kanallara ingilizce yorumlar atılmış ve üstlere sabitlenmiş. şaka gibi. şifrenin yazdığı yer falan da yok.
Geçenlerde herhangi bir şüpheli program indirdiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı