Telefona takvim virüsü girdi

"Hesaplar 1"yazıyor basınca dediğin çıkmıyor devamını getiremedim bana sunulan seçenekler iCloud, hesap ekle, yeni verileri al şeklinde.
Ekran görüntüsü atar mısın, iphone kullanmadığım için yanlış hatırlıyor olabilirim.
"Hesaplar 1"yazıyor basınca dediğin çıkmıyor devamını getiremedim bana sunulan seçenekler iCloud, hesap ekle, yeni verileri al şeklinde.
ve takvim virüsü olduğuna emin misiniz? bazen tarayıcılardan bildirim olarak da gelebiliyor bu virüs dediğiniz şeyler.

Ekran görüntüsü atar mısın, iphone kullanmadığım için yanlış hatırlıyor olabilirim.

ve takvim virüsü olduğuna emin misiniz? bazen tarayıcılardan bildirim olarak da gelebiliyor bu virüs dediğiniz şeyler.
sim ses çaldı dedi ardından takvim aboneliğine ekle diye bir şey çıktı bende evet ya da hayır demeden telefonu kapattım açtım ne olur ne olmaz diye

Dosya Ekleri

• s.jpg
    s.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 63
sim ses çaldı dedi ardından takvim aboneliğine ekle diye bir şey çıktı bende evet ya da hayır demeden telefonu kapattım açtım ne olur ne olmaz diye
Şu an virüs var mı yok mu biraz net olursanız daha iyi olacak. Malum olmayan bir şeyi yok edemeyiz. Bu arada attığınız ekran görüntüsündeki yere kadar gelip, iclouda tıklayıp bir daha ekran görüntüsü atar mısınız? sanırım oraya girince bir takvim menüsü daha geliyor belki oradadır.
pardon ya size saçma sapan bir şey tarif etmişim. Yanlış hatırlamışım kusura bakmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1 dakikalık video izleyin yaparsınız.

Şu an virüs var mı yok mu biraz net olursanız daha iyi olacak. Malum olmayan bir şeyi yok edemeyiz. Bu arada attığınız ekran görüntüsündeki yere kadar gelip, iClouda tıklayıp bir daha ekran görüntüsü atar mısınız? Sanırım oraya girince bir takvim menüsü daha geliyor belki oradadır.

Pardon ya size saçma sapan bir şey tarif etmişim. Yanlış hatırlamışım kusura bakmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
1 dakikalık video izleyin yaparsınız.

Virüs yok herhalde takvim aboneliğini onayla diye bir şey çıktı ama basmadım sadece şüphelendim. Bu adamın yaptığı şeyler bende gözükmüyor o zaman sıkıntı yoktur diye düşünüyorum. Çok teşekkürler uğraştırdım sizi.

Kaspersky' da RAM yiyor ;).

Apple Software ürünlerine zararlı girebiliyor. Avast! Mobile ile tarama yapabilirsin.
iOS dedik.

Yeni konular

Geri
Yukarı