Telefona Torrent dizi film indirmekten virüs gelir mi?

Brainstorm

Centipat
Makaleler
1
Yer
Antalya
En kalitelisinden almış olursunuz hem de. Bende bugün 23 tane virüs yedim 2 tane de pop-up tespit etti hepsini sildim.
Sebep: Korsan yazılım.
Virüsler: 3 tane mining, 20 tane bilmediğim, 2 tane de pop-up o virüs sayılır mı bilemem ama şansınızı denemeyin bence yaver gitmeme olasılığı yüksek.
Not: Korsan yazılım indirmeyin indirttirmeyin yaptım pişmanım.

Night Fury

Hectopat
Makaleler
1
Yer
izmir
Torrent'den indirdiğin dosya'nın video formatında olduğuna emin olursan sorun yok. Oyun, program içerisinde zararlı yazılım olabilir çünkü .exe formatında çalıştırıyorsun. Ancak Video dosyalarından (mkv, mp4 vs vs) bilgisayarına virüs bulaşamaz.

Makaleler
3
Yer
SteelSeries fabrikası
Torrent'den indirdiğin dosyanın video formatında olduğuna emin olursan sorun yok. Oyun, program içerisinde zararlı yazılım olabilir çünkü .exe formatında çalıştırıyorsun. Ancak Video dosyalarından (mkv, mp4 vs. vs.) bilgisayarına virüs bulaşamaz.
Beraberinde farklı şeyler de indirir.

canberks

Hectopat
Orijinal ve yasal olmayan her şeyden her türlü zarar gelme ihtimali var. Keşke sadece her zaman tek sorun virüs olsa bilgisayarınız ele geçirilip farklı işler için bile kullanılabilir. Sonuçta bir oyun torrenti yükleyen adamın içine başka neler koyduğunu bilemezsiniz.

Yeni konular

Yukarı