Telefona trojan bulaştı

Linke tıklıyorsun anında takvime giriyor sen hiçbir şey yapmıyorsun gözünün önünden film şeridi gibi açılıyor uygulamalar otomatik olarak linkler giriliyor falan bu durumdan kurtulabilmek için 2 saniyen var açılan sekmeyi anında kapatmak yoksa bitti. :D
Oraya bir link kayıt oluyor telefonun tarihi falan bozuluyor sürekli.

Kâbus gibi yeni fobi oluşturuldu hocam teşekkürler.

Yanlış siteden mi indirdiniz yoksa siteye girdiğiniz için mi oldu.

Ya başta bir siteye attı ama bağlantı güvenli değil filan yazıyordu bende umursamadım indire bastım hiç icimede sinmemişti başka siteye attı öyle oldu.

Son düzenleme:
Başka siteye attı da oradan mı indirdin yoksa siteye girdiğin için mi oldu.

Biraz karışık anlattım hocam kusura bakmayın şimdi siteye girdim daha sonrasında indire basınca başka siteye attı öyle oldu işte.

Malwerabytes ile de tarattım hiçbir çıkmadı.

Son düzenleme:
Bence indirdiğiniz şeyden dolayı oldu siteden sadece IP adresinizi kaptırabilirsiniz.

Hocam Kaspersky ağ korumasında var her şeyi tarattım bir şey çıkmadı zaten anında sildi hocam ben karantinaya ala bile basamadım o derece.

Bence indirdiğiniz şeyden dolayı oldu siteden sadece IP adresinizi kaptırabilirsiniz.

Ayrıca ben indirmedim otomatik indi hocam.

Hocam Kaspersky ağ korumasında var her şeyi tarattım bir şey çıkmadı zaten anında sildi hocam ben karantinaya ala bile basamadım o derece.

Ayrıca ben indirmedim otomatik indi hocam.
İndirdiğin şeyi kurmadıysan sorun yok. Kaspersky o indirdiğin şeyi tarayıp sana trojan bildirimi dönmüştür kurmadıktan sonra sıkıntı yok.

İndirdiğin şeyi kurmadıysan sorun yok. Kaspersky o indirdiğin şeyi tarayıp sana trojan bildirimi dönmüştür kurmadıktan sonra sıkıntı yok.

Döndüğü gibi direk sildi otomatik antivirüs vardı direk sildi anında daha ne bildirimi yeni açmıştım o derece ayrıca malwerabytes ile taradım onda da bir şey çıkmadı.

Ayrıca hocam Chrome'da ağ koruması açıkdı.

Daha doğrusu inmiş bile olmayabilir çünkü ağ koruması var ondandır içime şu serptin sağ ol.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı