Telefona virüs bulaştı

Aynı sorun bende de var, çok eski telefonuma sürekli bildirim atıyorlar. Şu kişi sizi beğendi görmek için tıklayın vs. Ki Facebook hesabım yok :D Ayrıca virüs bulaştı bildirimi de atıyorlar. Silmek için tıklayın vs yazıyor, sakın tıklamayın böyle şeylere. Telefon aşırı eski olduğu için Kaspersky ve Bitdefender'ın desteği yok bu yüzden taramada yapamıyorum :D
Google çerezleri tarama verilerini nasıl kaldırabilirim?
Google geçmişini silmeniz gerekiyor galiba, bir deneyin derim. Yalnız unutmayın her yerden çıkış yapacaktır. Yani eskiden giriş yaptığınız siteye tekrar giriş yapmanızı isteyecektir.

Aynı sorun bende de var, çok eski telefonuma sürekli bildirim atıyorlar. Şu kişi sizi beğendi görmek için tıklayın vs. ki Facebook hesabım yok :D ayrıca virüs bulaştı bildirimi de atıyorlar. Silmek için tıklayın vs yazıyor, sakın tıklamayın böyle şeylere. Telefon aşırı eski olduğu için Kaspersky ve Bitdefender'ın desteği yok bu yüzden taramada yapamıyorum :D

Google geçmişini silmeniz gerekiyor galiba, bir deneyin derim. Yalnız unutmayın her yerden çıkış yapacaktır. Yani eskiden giriş yaptığınız siteye tekrar giriş yapmanızı isteyecektir.

SIM kart bildirimi kafama takıldı reklamlarda sorun yok.
Aynı sorun bende de var, çok eski telefonuma sürekli bildirim atıyorlar. Şu kişi sizi beğendi görmek için tıklayın vs. ki Facebook hesabım yok :D ayrıca virüs bulaştı bildirimi de atıyorlar. Silmek için tıklayın vs yazıyor, sakın tıklamayın böyle şeylere. Telefon aşırı eski olduğu için Kaspersky ve Bitdefender'ın desteği yok bu yüzden taramada yapamıyorum :D

Yaptım çerezleri bulamadım.

SIM kart bildirimi kafama takıldı reklamlarda sorun yok.
Tamam işte hocam, Gmail'deki phishing yöntemini yapıyorlar. İğnenin ucuna yem koyup açık denize sallıyorlar :D Ayrıca telefonda virüs yoksa nasıl SIM kartına erişecekler ki? Telefonlardan çok anlamıyorum ama bir sorun olacağını sanmıyorum.
Yaptım çerezleri bulamadım.
Hala bildirim geliyor mu?

@nameisanais IOS'a virüs bulaşmaz diye bir şey yok hiçbir işletim sistemi %100 güvenli değildir ki IOS'a bulaşan virüsler de var.

Hocam kullanıcının yüklemesi ya da kırılması lazım. iOS zor kırıldığı için yeni sürüm çıkana kadar kırmak imkansız neredeyse. Sürekli güncelleme yaparsa sıkıntı oluşmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı