Telefona virüs vb. şeyleri bulaştığı nasıl anlaşılır?

Murat3

Decapat
2 aydır Google hesabımı banka hesabımı Instagram hesabımı vb. şeyleri kontrol ediyorum. Facebook hesabımın çalınması dışında sorun yok. Kaspersky Malwarebytes ve ESET ile taratıyorum temiz ama içim rahat değil. Telefonumu sıfırladım ama halen içimde tedirginlik var. Sorun olduğunu nasıl anlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar tarama yapmışsınız, sıfırlamışsınız artık korkmanıza gerek yok bence. Sorun olup olmadığını anlamanın yolu tekrardan tarama yapmak yani başka bir seçenek yok.
Neden içiniz rahat değil hangi olaydan sonra şüphelenmeye başladınız

O kadar tarama yapmışsınız, sıfırlamışsınız artık korkmanıza gerek yok bence. Sorun olup olmadığını anlamanın yolu tekrardan tarama yapmak yani başka bir seçenek yok.
Neden içiniz rahat değil hangi olaydan sonra şüphelenmeye başladınız.

Bir gün baktım Facebook'tan bildirim geliyor iddia grupları ile ilgili sonraki gün yine geldi girdim Facebook'a başkası hesabıma girmiş ebru alkan yapmış kendi fotosunu koymuş iddia gruplarinda numarasini paylaşmış bende o günden beri şüpheleniyorum.

Bir gün baktım Facebook'tan bildirim geliyor iddia grupları ile ilgili sonraki gün yine geldi girdim Facebook'a başkası hesabıma girmiş ebru alkan yapmış kendi fotosunu koymuş iddia gruplarinda numarasini paylaşmış bende o günden beri şüpheleniyorum.
garip bi senaryo ama şüphe etmenize gerek yok o kadar tarama yapmışsınız sıfırlamışsınız artık bi problem olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı