Telefoncunun taktığı iPhone SE 2016 bataryası orijinal mi?

Remazan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kolay gelsin bir sorum var: iPhone SE 2016 telefonumun bataryasının eskimesi üzerine bataryayı bir telefoncuda değiştirdim. Bataryanın orijinal olduğunu söylüyor. Ama şarjı 7-8 bulmadan telefon tıkanıyor. Sizce bu batarya orijinal mi yoksa adam mı kazıklıyor?

Takılan bataryayı görmek istediğinizi söyleseydiniz iş işten geçmiş cihazı açtırıp bakın orijinal mi anlaşılır.

Yüksek ihtimalle orijinal bir batarya değil. 1. kalite replika ya da sertifikalı olarak üretilmiş iPhone bataryalarından bir tanesidir. Apple'a ait bir bataryayı başka hiçbir yerde taktıramazsınız. Sadece uygun iPhone bataryası ya da sertifikalı ürün takılır o kadar.

Apple orijinal ürünler çok pahalı çoğu telefoncuda kullanmaz, muadili iyi kalitede de kullanmamış sizin telefonda yazdığınıza göre.

Arkadaşlar kolay gelsin bir sorum var: iPhone SE 2016 telefonumun bataryasının eskimesi üzerine bataryayı bir telefoncuda değiştirdim. Bataryanın orijinal olduğunu söylüyor. Ama şarjı 7-8 bulmadan telefon tıkanıyor. Sizce bu batarya orijinal mi yoksa adam mı kazıklıyor?
Sizin modeliniz için varsa DeJi marka batarya öneririm.

Değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı