Telefonda AMOLED yanigimi var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam zaten sadece kendinde görünür diye bildiğini belirtmiş. Deneyecek başka cihazı olmadığı için buraya sormuş olabilir. Dalga geçeceğinize yardım odaklı olsaydınız keşke. Ekran görüntülerinde sorun yok bu arada. Ekranda sorun olduğunu düşünüyorsan senin telefonunla ilgilidir.

Madem bilgisi var ekran görüntüsünde sorunlu olduğunu düşündüğü bölgeye Zoom yapıp kontrol etsin millet alay etmekte haklı.

Kardeş o dediğin şey ssde çıkmaz mübarek. Ekranın resmini başka telefonla çekmen lazım.

Adam zaten sadece kendinde görünür diye bildiğini belirtmiş. Deneyecek başka cihazı olmadığı için buraya sormuş olabilir. Dalga geçeceğinize yardım odaklı olsaydınız keşke. Ekran görüntülerinde sorun yok bu arada. Ekranda sorun olduğunu düşünüyorsan senin telefonunla ilgilidir.
Bu kadar alıngan olmayın abi ne var yani iki gülücük attıysak..

Madem bilgisi var ekran görüntüsünde sorunlu olduğunu düşündüğü bölgeye Zoom yapıp kontrol etsin millet alay etmekte haklı.
Madem bunu düşünebiliyorsun bana karşı çıkacağına önerini belirt. Alay etmekte haklı demişsin. Ne desem boş. Kimse kendini alay konusu yapmak için konu açmıyor. Bak bakalım konun kategorisi mizah ve eğlence mi?
Bu kadar alıngan olmayın abi ne var yani iki gülücük attıysak..
Alınganlıkla alakası yok ki durumun. Cevabının yanına mizahını yapsan neyse ama bir öneri yapmadan sırf alay ettiğiniz zaman mesaj kirliliğinden başka bir şey olmuyor. Neyse konuyu daha fazla gereksiz mesajla doldurmayacağım. Bildiğiniz gibi yapın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı