Telefonda belirli saatlerde internet nasıl kesilir?

esercim

Hectopat
Kardeşimin telefonunun internetini akşam saat 9 da kesmek istiyorum bunun için bir ayar var mı?
Kendim manuel kesmeyi biliyorum ancak modemin kendisi o saatte otomatik kesmesini istiyorum.
192.168.1.1 buradan ayarlar yapılıyor ve internetim Türk Telekom. Modem modeli: td-W9970.

Hocam URL kısmına 192. yazın orada sayılar çıkacak ona girin admin olarak giriş yapıp modeminizin adını yazın ve şifreaini girin. Homegateaway gelir karşınıza oradan ebeveyn kontrolünü bulup istediğiniz cihaza saat koyabilirsiniz. Detayları Google'dan bakabilirsiniz. Benim bilgim bu kadar.

Bunun için çocuk güvenlik uygulamaları var. Kardeşinizin tableti ile telefonunuzu uygulama aracılığıyla senkron edip tek tuşla Wi-Fi'ını kapatabilirsiniz.

Güc tusuna basacaksiniz bundan daha ne kolay olabilir ki.

Hocam konuyu tekrar okuyun lütfen.
Hocam URL kısmına 192. yazın orada sayılar çıkacak ona girin admin olarak giriş yapıp modeminizin adını yazın ve şifreaini girin. Homegateaway gelir karşınıza oradan ebeveyn kontrolünü bulup istediğiniz cihaza saat koyabilirsiniz. Detayları Google'dan bakabilirsiniz. Benim bilgim bu kadar.
evet dediğiniz yerden oluyor sanırım teşekkürler

Geri
Yukarı