Telefonda düzenlenen Erciyes Dağı manzara fotoğrafı

276324

Hectopat
Makaleler
1
Mobil fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarına biraz ilgim var ve bazı çalışmalar yapıyorum kendi halime. Son çektiğim manzara fotoğrafıma da dolunayın olduğu güzel bir gökyüzü eklemek istedim ve biraz da renk düzenlemesi yaptım. Bu işte profesyonel değilim fakat bir şeyler de yapmaya çalışıyorum. Bunu da sizlere sunmak istedim.

Fotoğraftaki yer Erciyes Dağı'dır. Evimizin penceresinden çekmiştim.

1622019967512.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam gürültü önleme konusunda pek bir bilgim yok açıkçası. Önereceğiniz uygulama, efekt, teknik vs. var mıdır?

İngilizce noise remover olarak geçer. Görüntülerdeki sisli pisli etkileri azaltır. Şu an bir uygulama öneremem epeydir bakmıyorum güncel uygulamalara fakat son olarak cyberlink photo director kullanıyordum ve memnun etmişti.

Hocam hiç sormayın, PicsArt uygulaması bende durduk yere kapanıyor. Android 11'e geçtikten sonra böyle olmaya başladı. Önceden PicsArt'ı cayır cayır kullanırdım ama şimdi uygulamaya girdikten 2-3 dk sonra atıyor. Lanet olsun Android 11'e. Telefonum Redmi Note 9S bu arada.

Hocam hiç sormayın, PicsArt uygulaması bende durduk yere kapanıyor. Android 11'e geçtikten sonra böyle olmaya başladı. Önceden PicsArt'ı cayır cayır kullanırdım ama şimdi uygulamaya girdikten 2-3 dk sonra atıyor. Lanet olsun Android 11'e. Telefonum Redmi Note 9S bu arada.
Üzgünüm ama MIUI sıkıntılı Android 11 değil. Tesadüf olmuş. Ben 11 de sıkıntısız kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı