Telefonda en hızlı işletim sistemi nedir?

LineageOS kurmayın. Yavaş bir ROM.

HavocOS veya crDroid öneririm. Kullandığım en hızlı ROM'lardı.

Hocam lineage OS yavaş bir ROM değil önemli olan telefona uygun bir sürüm seçmek gidip de en son sürümü kurarsınız eski telefona stabil çalışmaz.
Ben Android 10 kurmuştum. HavocOS'dan geçince yavaşlığı fark etmem 5 dakika bile sürmedi. GSI olduğundan mı bilmiyorum ama öyleydi.

En hızlısı Ubuntu Touch Linux sistemi olur ama onda da uygulamalar olmayabiliyor, stabil değil. AOSP tabanlı herhangi bir ROM işinizi görecektir. Önerim ise LinageOS veya CyanogenMOD'dur. İyi forumlar. :)

Adamım Ubuntu touch projesi sona erdi ve biraz buglu bir arayüze sahip bildirim paneli uygulama geçişleri kasiyor eger mobilde Linux tabanlı rom istiyorsanız sailfish'e bakabilirsiniz.

En hızlı ROM lineage OS dur.

Crdroid lineage tabanli :)
Olabilir ama crDroid'in LineageOS'dan hızlı olduğu gerçeği hala aynı. En azından benim telefonda.
Nasıl her Chromium tabanlı tarayıcının farklı kalitede olabiliyorsa o da öyle.

Olabilir ama Crdroid'in LineageOS'dan hızlı olduğu gerçeği hala aynı. En azından benim telefonda.
Nasıl her Chromium tabanlı tarayıcının farklı kalitede olabiliyorsa o da öyle.

Crdroid LineageOS'dan hızlı olamaz çünkü lineageden baz alınmış uzerine birkaç özelleştirme ve ayar eklendikten sonra ROM yaptik diye piyasaya sürülmüştür.

Yeni konular

Geri
Yukarı