Telefonda garip bir siteye girmek sorun olur mu?

Xraze

Hectopat
Telefonda kopyaladigim seyi aratirken bir siteye girdim. Kopyaladigim yazi görünüyordu bir sorun olur mu? Virus kapar miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey indirip yüklemediyseniz zor. Tabii ki milyonda bir olacak JavaScript, Chrome üzerinde Zeroday ya da Buffer Overflow vb. Exploitlerine denk gelmeniz mümkün ama çok uzak bir ihtimal.

Lakin yanlışlıkla bildirime izin vermiş olabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz site ansızın bildirim atabilir. 🤣

Bir şey indirip yüklemediyseniz zor. Tabii ki milyonda bir olacak JavaScript, Chrome üzerinde zeroday ya da buffer overflow vb. exploitlerine denk gelmeniz mümkün ama çok uzak bir ihtimal.

Lakin yanlışlıkla bildirime izin vermiş olabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz site ansızın bildirim atabilir. 🤣

P*rno izlemiş gibi geldi bana 🤣

P*rno izlemiş gibi geldi bana 🤣

Hayır tabii ki de.

Olabilir site nedir?

Hacker. Forum diye bir yerdi kopyaladığım mesajın aynısı çıktı sonra hemen o siteyi kapadım.

Bir şey indirip yüklemediyseniz zor. Tabii ki milyonda bir olacak JavaScript, Chrome üzerinde zeroday ya da buffer overflow vb. exploitlerine denk gelmeniz mümkün ama çok uzak bir ihtimal.

Hiçbir şey indirmedim. Bildirimlere izin vermedim.

Virüs var mıdır acaba.

Son düzenleme:
Sağ Click panosuna erişmek zor değil ki. Sitede herhangi bir yere bastığınız an o panonun içeriği kopyalanabilir. Hatta ben kötü niyetli bir kişi olsaydım. Sağ Click içeriğini kopyalayıp arka planda size hissettirmeden kendi sunucularıma yollardım.

Dediğim gibi %99.99 bir şeyiniz yok. Yüzde %0.01 ise yukarıdaki mesajda anlattığım durum. Çok nadir yani size denk gelmesi imkansız. Hacker forumuna girmekten de virüs yemezsiniz.
(Bir şeye izin verir misiniz diyaloglarına dikkat etmen lazım. Onlara hayır demeye çalış.)

Bu kadar paronayaksanız JavaScript'i kapatırsınız gezinirken. Daha size %100 herhangi bir virüs bulaştıramazlar. (Tarayıcı ile site üzerinden.) Lakin JavaScript'siz internette gezinmek sadece bilgi aramaya yarar. Çoğu şey çalışmaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı