Telefonda İşletim Sistemi Değiştirilebilir Mi ?

Zenfone ROM konusunda çok kötü bir telefon, intel = no rom yani yüklemezsiniz. Ayrıca iOS Unix tabanlıdır, fakat görsel arayüz açısından benzetilmiş android sürümleri var.

Estağfurullah. Kimse kör değil. Benim telefonum GMD Sadece cwmden ROM kuruyorum ve root giderse kurmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Estağfurullah.kimse kör değil.Benim telefonum GMD Sadece cwmden ROM kuruyorum ve root giderse kurmuyor
Haklısın root olmadığı zaman mount işlemi gerçekleşmiyor. Ama her telefonda öyle değil, örneğin ben g3 de TWRP kullanarak tüm işlemleri yapıyorum, root yetkisi giderse kendisi bana SuperSU kurmam için bir ibare çıkartıyor.

Haklısın root olmadığı zaman mount işlemi gerçekleşmiyor. Ama her telefonda öyle değil, örneğin ben g3 de TWRP kullanarak tüm işlemleri yapıyorum, root yetkisi giderse kendisi bana SuperSU kurmam için bir ibare çıkartıyor.

İşte o ibare her telefonda yok maalesef.bazen romun içindeki kod systemi silmeye çalışıyor ancak root olmadığında status hatası veriyor. Telefon benim yüzünden 3 kere softbirck oldu. Unbrick yapamasaydım kalp krizinden Gidecektim:):)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı