Telefonda Minecraft nasıl oynanır?

Arda 2006

Hectopat
Daha fazla  
Telefonda MC indirdim. Onu oynayacağım. Telefon J7 Prime. Game Tuner ile az 50 FPS falan oynuyorum galiba.
Simdi oyunda ne yapmam lazım, oyunu nasıl bitirmeliyim? Bunun için tam anlatan bir kitabın PDF'si varsa link atar mısınız?

Telefonda MC indirdim. Onu oynayacağım. Telefon J7 Prime. Game tuner ile az 50 FPS falan oynuyorum galiba.
Simdi oyunda ne yapmam lazım, oyunu nasıl bitirmeliyim? Bunun için tam anlatan bir kitabın PDF'si varsa link atar mısınız?

MC de tamamen hayal gücünüze kalmış dünyanız.
Oyunu bitirmek hiçbir işe yaramıyor.
Sadece bir "bitiş" eklemek için eklemişler zaten. Herhangi bir hikayede yok.

Temel bilgileri öğrenip keyfinize göre takılın.
Yapı yapın, hayvan avlayın, tarla yapın, köylerdeki baskınlarla uğraşın vb.
ayrıca yıl 2021 de MC ile ilgili güncel bir Türkçe rehber olduğundan son derece şüpheliyim.
En güncel rehber 2017'den falan kalmadır o da işinize yaramaz.
Yani dostum yanlış anlama lütfen ancak mağara nasıldı 😄

Harbi MC resmen PUBG, Roblox, Brawl Stars gibi oyunlardan bile kat ve kat daha fazla adını duyurdu ve popüler oldu.
Mağaradaki insan bile öğrendi artık oyunu. 😆

Telefonda MC indirdim. Onu oynayacağım. Telefon J7 Prime. Game tuner ile az 50 FPS falan oynuyorum galiba.

Bence direk Minecraft nasıl oynanır diye konu açman gerekirdi 😁.

Telefonda MC indirdim. Onu oynayacağım. Telefon J7 Prime. Game Tuner ile az 50 FPS falan oynuyorum galiba.
Ateş yakıyor, yemeğini pişiriyor, 3000 kelime anlayabiliyor, tuvaletini söyleyebiliyor. Gelin size bunları yapabilen Arda ile tanıştırayım

Geri
Yukarı