Telefondaki eski logoları geri getirmek

Faruk T

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Şöyle başlayalım;
Sağdaki logo dizaynları daha çok hoşuma gidiyor. YouTube olsun, Instagram olsun. Daha bir hoş, daha bir canlı geliyor gözüme. Tabii şimdi herkes tutturdu da bi' düz logo, sade logo, sade ikon vesaire. Bu durumdan hiç mi hiç memnun değilim. Eski logoları istiyorum, yeni logolar canlı değiller.

1613649860344.png

Android bir cihaz kullansam da küçükken hediye aldığım bozuk IPod'un arayüzü hala aklımda. Çok özledim, bu Android işletim sistemi her ne kadar özgür olsa da çok çirkin. Eskiden de çirkindi, hala çirkin. İnternete bakıyorum hiç de iOS 6 Launcher yok! Hayda! Nereden bulacağım?

Gel gelelim işin bilgisayardaki kısmına. Windows 10. berbat bir işletim sistemi, görüntü ve optimizasyon bakımından. Kullanılırlık bakımından güzel. Şimdi, istersem Windows XP'yi yükler, keyfime bakarım ama olmaz. Hiç ama hiç desteklenmiyor bu işletim sistemi. Windows Vista desen, iyi bir sistem bile sayılmaz (Windows 10'un yanında bunu demek pek uygun olmaz tabii) Windows 7 ise, pek desteklenmiyor. Windows 8.1'i de bilgisayarıma yükleyemiyorum. Neymiş, işlemcim çok yeniymiş! Ay! Şu Microsoft sinirimi bozuyor. Windows 8.1'i yüklemeyi denedim ama zaten dizüstü bilgisayarım Windows 10 için tasarlanmış. Olmuyor yani, yüklenmiyor.

Telefonumda ve bilgisayarımda eski logoları, eski sistemleri kullanmayı istiyorum. Bana bir çözüm bulun arkadaşlar. Ha bir de CRT monitörlerdeki gibi ekrandaki çizgi çizgi ışınlar da ayrı bi' güzel oluyor. O da iyi olur. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1613649733541.png
    1613649733541.png
    610,2 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı