Telefondaki fotoğraflar iCloud'a nasıl aktarılır?

kerim.ozy

Decapat
Daha fazla  
iPhone 6S 32 GB kullanıyorum telefonumdaki saklama alanı yeterli olmadığı için iCloud 50 GB'lık paketini satın aldım. Telefonumda 12 GB fotoğraf alanı var bunları ICloud'a atıp telefonda nasıl yer açabilirim? ICloud'a girip fotoğraflar kısmını açık yaptığım halde geçmiyor ICloud'a.

Fotoğraflar uygulamasına gelip aşağıda gücü korumak için iCloud updatelerini durdurmuş olabiliyor. Bir de yarın sabaha kadar yüklenmiş olur.

Fotoğraflar uygulamasına gelip aşağıda gücü korumak için iCloud updatelerini durdurmuş olabiliyor. Bir de yarın sabaha kadar yüklenmiş olur.
Nasıl yani anlayamadım. Şu an da 50 gblık alanda sadece 11 mb dolu hiç artmıyor. Fotoğraflar kendi kendine mi geçecek iclouda belli bir zaman sonra hiç geçiş olmadı 1 saattir.

Nasıl yani anlayamadım. Şu an da 50 gblık alanda sadece 11 mb dolu hiç artmıyor. Fotoğraflar kendi kendine mi geçecek iclouda belli bir zaman sonra hiç geçiş olmadı 1 saattir.
iPhone'unuzda kaç tane fotoğraf olduğuna bağlı olarak biraz zaman alabilme durumu söz konusudur.

Yeni konular

Geri
Yukarı