Telefondan bilgisayara Bluetooth ile telefondaki virüs bulaşır mı?

CaertoX

Hectopat
Yer
Antalya,Kepez
Daha fazla  
Telefonum zaten aylardır virüslüydü. Ama yetişkin içerikleri çıkmıyordu. Instagram'dan"... kişisi seni engelledi" tarzı bildirimler geliyordu ama telefonda insatagram yoktu. Başka bildirimler geliyordu artıdan şarjı çok hızlı bitiyordu. Bilgisayara bir şey olur diye hep telefonu kapalı tutuyordum. Ama zaten telefonda eski bir telefondu. Bugün WhatsApp uygulamasına bakmak için telefonu açtığımda kapatmadan önce Bluetooth açıktı. Tabi telefonu açmışken bilgisayarı uyku moduna almıştım ama o etki etmez bence. Windows Defender ile taradığım zaman sıkıntı yoktu ama hala emin değilim.
Virüs bulaşmış mıdır?

Virüs bulaşmamıştır. Herhangi bir veri transferi olmadıkça bulaşmaz diye umuyorum.

Virüs bulaşmamıştır. Herhangi bir veri transferi olmadıkça bulaşmaz diye umuyorum.
Evet,ama durup dururken Bluetooth açılması normal mi?
Not:Telefonda virüs olmadığı zamanda Bluetooth durup dururken açılıyordu.
Bluetooth bir aktarım yapmadığın sürece bulaşmaz.
Hayır ben bir aktarım yapmadım.5 dakika kadar WhatsApp uygulamasına bakıp çıktım.

Evet,ama durup dururken Bluetooth açılması normal mi?
Not:Telefonda virüs olmadığı zamanda Bluetooth durup dururken açılıyordu.

Hayır ben bir aktarım yapmadım.5 dakika kadar WhatsApp uygulamasına bakıp çıktım.
İşletim sistemindeki otomatik ayarlarla ilgilidir. O yüzden dert etmenize gerek yok.

Telefonum zaten aylardır virüslüydü. Ama yetişkin içerikleri çıkmıyordu. Instagram'dan"... Kişisi seni engelledi" tarzı bildirimler geliyordu ama telefonda insatagram yoktu. Başka bildirimler geliyordu artıdan şarjı çok hızlı bitiyordu. Bilgisayara bir şey olur diye hep telefonu kapalı tutuyordum. Ama zaten telefonda eski bir telefondu. Bugün WhatsApp uygulamasına bakmak için telefonu açtığımda kapatmadan önce Bluetooth açıktı. Tabi telefonu açmışken bilgisayarı uyku moduna almıştım ama o etki etmez bence. Windows Defender ile taradığım zaman sıkıntı yoktu ama hala emin değilim.
Virüs bulaşmış mıdır?

Karedşim o mesajlar Google'dan her girdiğin siteden bildirimlere izin ver dersen olur.
O yüzden ayarlara gir bildirimlerden Google kapat.

karedşim o mesajlar googledan her girdiğin siteden bildirimlere izin ver dersen olur
o yüzden ayarlara gir bildirimlerden google kapat
Denemediğimi mi sanıyorsunuz?
Bu arada her girdiğim sitede bildirimlere izin ver demedim.
Eğer o tuşa tıkladıysam bile 1 yıl içerisinde hiç tıklamadım ona eminim.
Bu arada "başka bildirim" derken "bedavaya GTA 5 indir" tarzı bildirimler geliyordu telefona.

Denemediğimi mi sanıyorsunuz?
Bu arada her girdiğim sitede bildirimlere izin ver demedim.
Eğer o tuşa tıkladıysam bile 1 yıl içerisinde hiç tıklamadım ona eminim.
Bu arada "başka bildirim" derken "bedavaya GTA 5 indir" tarzı bildirimler geliyordu telefona.
Hiç telefonu sıfırladın mı
Telefonu sıfırlamadıysan google ın verilerini temizle

Geri
Yukarı