Telefondan bilgisayara dosya aktarırken yanıt verilmiyor

RaWi

Hectopat
Daha fazla  
Telefonu USB ile bilgisayara bağlayınca dosya aktarmayı seçiyorum telefondan fakat bir dosyayı PC'ye atacağım zaman atılmıyor. Dosya aktarma yeri yanıt vermiyor diyor ve ilerlemede olduğu yerde kalıyor, iptale bastığımda da iptal olmuyor, anca görev yöneticisinden kapatabiliyorum. Önceden böyle bir sorun yoktu. Başka telefonları da bağladım, onlarda da böyle oldu. PC'de sorun sanırım. Yardım ederseniz sevinirim.

Telefonu USB ile bilgisayara bağlayınca dosya aktarmayı seçiyorum telefondan fakat bir dosyayı PC'ye atacağım zaman atılmıyor. Dosya aktarma yeri yanıt vermiyor diyor ve ilerlemede olduğu yerde kalıyor, iptale bastığımda da iptal olmuyor, anca görev yöneticisinden kapatabiliyorum. Önceden böyle bir sorun yoktu. Başka telefonları da bağladım, onlarda da böyle oldu. PC'de sorun sanırım. Yardım ederseniz sevinirim.
Bağlamaya çalıştığın telefonların hepsi aynı markaysa örneğin samsung ise samsung usb driver tarzında bi bağlantı noktası sürücüsü oluşturulur aygıt yöneticisinden sürücüyü kaldır ve denetim masasından da ilgili uygulamayı kaldırıp tekrar denemeni tavsiye ederim.

EDIT: Bir de kablonu değiştirmeni öneririm, bazı kablolar data aktarımında problem çıkartabiliyor.

Bağlamaya çalıştığın telefonların hepsi aynı markaysa örneğin Samsung ise Samsung USB driver tarzında bir bağlantı noktası sürücüsü oluşturulur aygıt yöneticisinden sürücüyü kaldır ve Denetim Masası'ndan da ilgili uygulamayı kaldırıp tekrar denemeni tavsiye ederim.

Edıt: Bir de kablonu değiştirmeni öneririm, bazı kablolar data aktarımında problem çıkartabiliyor.

Denedim ama olmadı.

Geri
Yukarı