Çözüldü Telefondan fotoğraf silince iCloud'dan da mı siliniyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
A75547FE-ED3B-4A02-8158-8BFB30F7ADCD.jpeg

Bu ne demek? Şimdi ben telefondan sildiğimde internetten ı Cloud'uma bakınca görebilecek miyim bu fotoğrafları? Yoksa her yerden siliniyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, eğer iCloud eşlemesi açıksa, bir fotoğraf veya videoyu uygulama içerisinden sildiğin zaman, tüm cihazlarından silinir. Bunun olmasını istemiyorsan, fotoğrafın bir yedeğini Dosyalarım klasöründe saklayabilirsin.
iCloud hesabımdan çıkış yaptıktan sonra telefonda kalan fotoğrafları sildim ve geri gelmiyor bu nasıl oluyor ben anlamıyorum hesabımdan çıkış yaptıktan sonra sildim iCloud da kalması gerekmiyor mu kişilerim mesajlarım ve uygulamalarım hepsi gelmiş ki onları da silmiştim onlar gelmiş bir tek fotoğraflarım gelmedi yardımcı olur musunuz?

iCloud hesabımdan çıkış yaptıktan sonra telefonda kalan fotoğrafları sildim ve geri gelmiyor bu nasıl oluyor ben anlamıyorum hesabımdan çıkış yaptıktan sonra sildim iCloud da kalması gerekmiyor mu kişilerim mesajlarım ve uygulamalarım hepsi gelmiş ki onları da silmiştim onlar gelmiş bir tek fotoğraflarım gelmedi yardımcı olur musunuz?
Yaptığınız işlem doğru ama en son çektiğiniz fotoğrafları iCloud hesabına senkronize edilmeden hesaptan çıkış yapıp sildiyseniz iCloud hesabınızda olmayacaktır. Cihazı Wi-Fi’ye bağlayıp senkronize etmeniz gerekiyor. Ayrıca tekrardan giriş yaptıktan sonra biraz bekleyin internetin hızına göre biraz geç gelebilir fotoğraflarınız…

Bende neden icloud tan silmiyor o zaman, bence farkli bir koruma modu acik. Yoksa durduk yere icloud tan da silmez.
bende telefonumdan silinsin icloudtan silinmesin istiyorum ne yapmam lazım
Sonuç şu;
Ben telefonumdaki fotoğrafları silmek istiyordum ama şöyle yani I Cloud modu tarzı bişey açıkken fotoğrafların orjinal boyutlu hali I Cloud'a gidiyor ve düşük çözünürlükteki bir kısmı telefonda kalıyor ama sonuç olarak bir fotoğraf az da olsa alan kaplıyor. Ve bende böyle düşük çözünürlükte 6.100 fotoğraf var. Bende diyorumki bu düşük çözünürlüktekilerde az da olsa yer kapladığı için ben onları telefonumdan sileyim fakat I Cloud dan silinmesin ama telefondan bir fotoğraf sildiğimde I clouddan da gidiyor nasıl çözücem bilmiyorum.
bende çektiğim fotoğraflar telefonumda fazla yer kaplıyor ama kaybetmemek için silemiyorum.
50 gb icloud yedekleme aldım. sırf telefonumdaki fotoğrafları sildiğimde telefonumun hafızasında yer açılacak diye plan yapmıştım. sonra o sildiğim fotoğrafları icloud tan görebilirim diye. Ama icloudta da siliniyor. hep yeni resim çektikçe, çektiğim resimler iclouda yuklensin . sonra telefonumdan yer açmak için fotoğraf sildiğimde o fotoğrafı icloutta bulayım. i cloud tan silinmesin böyle bir şey mümkün mü
bende
Bende neden icloud tan silmiyor o zaman, bence farkli bir koruma modu acik. Yoksa durduk yere icloud tan da silmez.
telefonumdan silinsin ama icloudtan silinmesin istiyorum bunu nasıl yapabilriim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı