Çözüldü Telefondan fotoğraf silince iCloud'dan da mı siliniyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
A75547FE-ED3B-4A02-8158-8BFB30F7ADCD.jpeg

Bu ne demek? Şimdi ben telefondan sildiğimde internetten ı Cloud'uma bakınca görebilecek miyim bu fotoğrafları? Yoksa her yerden siliniyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, eğer iCloud eşlemesi açıksa, bir fotoğraf veya videoyu uygulama içerisinden sildiğin zaman, tüm cihazlarından silinir. Bunun olmasını istemiyorsan, fotoğrafın bir yedeğini Dosyalarım klasöründe saklayabilirsin.
Dosyayı sildiğiniz için diğer icloudunuzun bağlı olduğu cihazlardan ve iclouddan silineceğini belirtmiş.
Alanınızla bir alakası yok.
Yani uyarı amaçlı "Fotoğrafı Sil" deyip geçin diğer cihazlardan da silinmesi çokta önemli değil ;)
Eğer işinize yaradıysa en iyi cevap seçebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyayı sildiğiniz için diğer icloudunuzun bağlı olduğu cihazlardan ve iclouddan silineceğini belirtmiş.
Alanınızla bir alakası yok.
Yani uyarı amaçlı "Fotoğrafı Sil" deyip geçin diğer cihazlardan da silinmesi çokta önemli değil ;)
Eğer işinize yaradıysa en iyi cevap seçebilirsiniz.
Bende neden icloud tan silmiyor o zaman, bence farkli bir koruma modu acik. Yoksa durduk yere icloud tan da silmez.

Sonuç şu;
Ben telefonumdaki fotoğrafları silmek istiyordum ama şöyle yani I Cloud modu tarzı bişey açıkken fotoğrafların orjinal boyutlu hali I Cloud'a gidiyor ve düşük çözünürlükteki bir kısmı telefonda kalıyor ama sonuç olarak bir fotoğraf az da olsa alan kaplıyor. Ve bende böyle düşük çözünürlükte 6.100 fotoğraf var. Bende diyorumki bu düşük çözünürlüktekilerde az da olsa yer kapladığı için ben onları telefonumdan sileyim fakat I Cloud dan silinmesin ama telefondan bir fotoğraf sildiğimde I clouddan da gidiyor nasıl çözücem bilmiyorum.

Evet, eğer iCloud eşlemesi açıksa, bir fotoğraf veya videoyu uygulama içerisinden sildiğin zaman, tüm cihazlarından silinir. Bunun olmasını istemiyorsan, fotoğrafın bir yedeğini Dosyalarım klasöründe saklayabilirsin.
İlk en iyi cevabınız bu olsun o zaman :) .

Yeni konular

Geri
Yukarı