Telefondan garip sesler gelmesi

Siberman

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu aralar şöyle bir problemim var. Birini arama aradığım zaman böyle garip sesler geliyor. Cızırtı gibi bir şey. Aramayı sonlandırıp tekrar aynı kişiyi arayınca bu sefer o ses gidiyor. Bu telefonun teknik sorunu değil sanki. Hattımı mı dinliyorlar ne yapıyorlar :) Yoksa şebeke çekmediği için böyle bir ses çıkarıyor olabilir mi?

Bir kulaklık takıp tekrar bir deneyin eğer aynı cızırtı geliyor ise telefonda problem olabilir fakat gelmiyor ise hoparlörde problem vardır.

Menüsküs olmuş telefon. Sallaman lazım. Sonra içi mercimek dolu bir kavanoza koy. 1 gün beklet. Sonra yine sallaman lazım. Sonra sallaman lazım. Sonra düzelir. Geçmiş olsun.

Şaka bi' tarafa.

Bazen telefon göt cebindeyken kilitlenmemiş olabiliyor ve türlü türlü yerlere giriyoruz.

Arama ayarlarında bazı aksesuar niteliğinde özellikler var, onlarla oynamış olabilirsin. O ayarları sıfırla veya gereksiz birçok fonksiyonu kapat.

Hatta bazen bu ayarları tel kulağımızdayken de yanlışlıkla bozabiliyoruz.

Menüsküs olmuş telefon. Sallaman lazım. Sonra içi mercimek dolu bir kavanoza koy. 1 gün beklet. Sonra yine sallaman lazım. Sonra sallaman lazım. Sonra düzelir. Geçmiş olsun.

Şaka bi' tarafa.

Bazen telefon göt cebindeyken kilitlenmemiş olabiliyor ve türlü türlü yerlere giriyoruz.

Arama ayarlarında bazı aksesuar niteliğinde özellikler var, onlarla oynamış olabilirsin. O ayarları sıfırla veya gereksiz birçok fonksiyonu kapat.

Hatta bazen bu ayarları tel kulağımızdayken de yanlışlıkla bozabiliyoruz.
Her zaman olmuyor bugün 3 defa başıma geldi. Diyeceksin ki bu nasıl her zaman 😂 dün olmadı. Geminin neticesi olayı iyiydi ama ben kendimi garantiye aldım 😂
Dinlendiğini bildiğim bir arkadaşımın da başına aynı şey gelmişti :D Ciddi dinleniyor olabilirsin.
Beni dinliyorlarsa büyük işsizlik geçmiş olsun onlara 😂
Bir kulaklık takıp tekrar bir deneyin eğer aynı cızırtı geliyor ise telefonda problem olabilir fakat gelmiyor ise hoparlörde problem vardır.
Kulaklıkla nadir konuşurum ama deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı