Telefondan konsol ile oyun oynamak zevkli mi?

Konsolun ne olduğunu biliyor musunuz?
Sanırım telefona contoller bağlamaktan bahsediyorsunuz.

Konsolun ne olduğunu biliyor musunuz?
Sanırım telefona Controller bağlamaktan bahsediyorsunuz.

Hocam yukarıda da yazdılar. Bilmiyordum kusura bakmayın. Evet Controller bağlamaktan bahsediyorum.

Bütçenizi arttırabilirseniz bunu öneririm. Kuponla fiyatı 160 TL'ye düşüyor. Gümrük vergisi ile 180-190 TL civarı olur.
Emin olun vereceğiniz paraya değecektir.

Hocam güzele benziyor, alabilirim. Ben bunu telefona Bluetooth ile mi bağlayacağım? Ve gecikme gibi bir şey olur mu?

Hocam yukarıda da yazdılar. Bilmiyordum kusura bakmayın. Evet Controller bağlamaktan bahsediyorum.

Hocam güzele benziyor, alabilirim. Ben bunu telefona Bluetooth ile mi bağlayacağım? Ve gecikme gibi bir şey olur mu?
2.4Ghz bağlantı yazıyor gecikme olabilir ama bilgim yok bu konuda.

2.4GHz bağlantı yazıyor gecikme olabilir ama bilgim yok bu konuda.

Hocam YouTube'da vs. araştırdım controller bayağı iyi. Bluetooth ile bağlansan bile gecikme olmuyor. GeForce Now ile de uyumlu. Ben genellikle telefon için kullanacağım ama PC içinde kullanacağım Minecraft, GTA vs. alınması gereken bir ürün yani.

Hocam YouTube'da vs. araştırdım controller bayağı iyi. Bluetooth ile bağlansan bile gecikme olmuyor. GeForce Now ile de uyumlu. Ben genellikle telefon için kullanacağım ama PC içinde kullanacağım Minecraft, GTA vs. alınması gereken bir ürün yani.
Tamamdır hocam hayırlı olsun alacaksanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı