Telefondan kulaklığın sesi nasıl arttırılabilir?

JReus

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Kullandığım kulak içi kulaklığı bilgisayara taktığım zaman tam istediğim derece yüksek ses veriyor, fakat telefonun sinirladigini düşünüyorum ki telefondan aynı ses yüksekliğini alamıyorum. Bu sesi yukseltebilmem mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Kullandığım kulak içi kulaklığı bilgisayara taktığım zaman tam istediğim derece yüksek ses veriyor, fakat telefonun sinirladigini düşünüyorum ki telefondan aynı ses yüksekliğini alamıyorum. Bu sesi yukseltebilmem mümkün müdür?
Hocam eğer iPhone telefonunuz varsa: Ayarlar > Ses ve Dokunuş > Kulak Güvenliğindeki "Yüksek Sesleri Azalt" kapatın hocam.

Apple tarafında sınırlama var evet, Android tarafında her telefonda olmuyor. Ekin kollamanın bir videosu vardı bununla ilgili. Ekin Kollama ses sınırı yazarsan çıkar herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple tarafında sınırlama var evet, Android tarafında her telefonda olmuyor. Ekin kollamanın bir videosu vardı bununla ilgili. Ekin Kollama ses sınırı yazarsan çıkar herhalde.

Instagram Reels videosu olarak evet.

Merhaba. Telefonunuz Xiaomi ise yaptığım bir rehber vardı zamanında kulaklık sesi artırmak için.
Ona bakabilirsiniz.

Başka bir marka ise eğer, Play Store üzerinden uygulama yüklemeniz gerekebilir.

Geri
Yukarı