Telefondan müzik dinlemek için kablolu kulaklık tavsiyesi

• Konuyu başlatan Zweik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 5B

Zweik

Hectopat
Daha fazla  
Telefonda sadece müzik dinleyip film izlemek için kullanacağım kaliteli fiyat performans bir kablolu kulaklık önerir misiniz?

Bütce max 200
Kulak içi
Silikonlu silikonsuz farketmez
mikrafonda farketmez
20 TL artarsa:

Artmazsa:

Yurtdışından alır beklerim derseniz Moondrop Quarks, Tanchjim Tanya, TRN MT1 gibi modellere de bakılabilir.

İndirimde şuan hocam.
JBL T290 modeli C100 modeline göre çoğu konuda daha iyi hocam. KZ kullanmadım ama Sennheiser CX-80S modelini tam 1,5 yıldırlı kullanıyorum ve seste herhangi bozma yok. Bundan önce JBL T290 kullanıyorum ve 1 yılı doldurduğunda alt frekanslarda seste bozma yapmaya başlamıştı.

Tiz sesleri ve akustik yansımaları seviyorsanız kesinlikle Sennheiser öneririm.

JBL T290 modeli C100 modeline göre çoğu konuda daha iyi hocam. KZ kullanmadım ama Sennheiser CX-80S modelini tam 1,5 yıldırlı kullanıyorum ve seste herhangi bozma yok. Bundan önce JBL T290 kullanıyorum ve 1 yılı doldurduğunda alt frekanslarda seste bozma yapmaya başlamıştı.

Bütçe belli olmadığında Sennheiser demiştim ama malum bütçe kısıtlı :) .
Ben de bir ara kullandım sonra kablosuza geçtim ama Sennheiserin sesi tartışmasız süper.
Deneyimlerinizi aktardığınız için teşekkürler :) .

hocam Sennheiser CX-80S bütcemi aşıyo malesef. :/

20 TL artarsa:

Artmazsa:

Yurtdışından alır beklerim derseniz Moondrop Quarks, Tanchjim Tanya, TRN MT1 gibi modellere de bakılabilir.
Bu kulaklıklara denk gelip duruyorum, olayı tam olarak nedir? Hi-Fi falan, dolu bir ürüne benziyor. Akşamları ağır kulaküstü kulaklığımı takmak yerine rahat bir şekilde oyun oynamak için kulak içi bakıyorum da, düşünceleriniz nedir? Aklımda Logitech G333 vardı ama bu kulaklığın kablo yapısı ve Hi-Fi özelliği dikkatimi çekiyor. Biraz daha bahsederseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı