Telefondan müzik dinlemek için kablolu kulaklık tavsiyesi

Slaugtlher

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iyi sosyaller. Ses kalitesi öncelikli olmak üzere Max 300 TL'ye silikonlu modeller öncelikli olarak kablolu kulaklık önerebilir misiniz? Ses kalitesi benim için en önemli etken.

KZ ED12 Kulak İçi Kulaklık

Geçenlerde forumda birkaç arkadaş bunun sesinin iyiliğinden bahsediyordu. Hiç kullanmadım ama markasından ve tipinden sesini az çok tahmin edebiliyorum. Sağlam bas, ortalama midler ve kötü tizler. Bu banttaki bütün kulaklıklara benziyor bu stil.

https://m.n11.com/urun/jbl-t110-mik...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

45TL daha ucuz burada.

KZ ED12 Kulak İçi Kulaklık

Geçenlerde forumda birkaç arkadaş bunun sesinin iyiliğinden bahsediyordu. Hiç kullanmadım ama markasından ve tipinden sesini az çok tahmin edebiliyorum. Sağlam bas, ortalama midler ve kötü tizler. Bu banttaki bütün kulaklıklara benziyor bu stil.

JBL T110 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri

45TL daha ucuz burada.
Hocam kablolu olarak bir kulaklık öneriniz varmıdır ses kalitesi öncelikli olarak Jbl kulaklıklar nasıldır?

Hocam kablolu olarak bir kulaklık öneriniz varmıdır ses kalitesi öncelikli olarak Jbl kulaklıklar nasıldır?
Benim bahsettiğim KZ de örgü kablolu.

JBL'in 2 kulaklığı var bu fiyatta. T110 ve C100SI. İkisi arasında ses farkı yok, kabloları farklı. Bas olarak tatmin eder ama tizleri çok güzel değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı