Telefondan Wi-Fi Şifresi Kırmak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Batuhan K.

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar telefondan wi-fi şifresi kırmak mümkün mü ?

Ben bilerek öyle bir şey yok ama araştırmak lazım biraz.

"Sakın denemeyiniz, deneyenleri de uyarınız!" Sonra birçok program indirmiş olursun. Telefonda o kadar virüs, gereksiz reklam dosyaları vs. Birikir ki telefonun elinde ağırlaştığını hissedersin.

Telefona BackTrack Linux sürümü yükleyip ve eğer wps açık varsa mümkün aslında. Ama bilgisayar ile aynı iş olmuş oluyor. BackTrack sürümünü duymuşsundur linuxa ait olan. O olay işte. Android de linux tabanlı olduğu için yapılabilir.

Telefona BackTrack Linux sürümü yükleyip ve eğer wps açık varsa mümkün aslında. Ama bilgisayar ile aynı iş olmuş oluyor. BackTrack sürümünü duymuşsundur linuxa ait olan. O olay işte. Android de linux tabanlı olduğu için yapılabilir.
Peki o sürümü nerede bulabiliriz? İnternette biraz araştırma yaptım fakat çok fazla bir bilgi sahibi değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayardan bile uzun sürecek bir işi telefondan tutacak süreyi düşünemiyorum.

Bilgisayarda bile saatler alıyor telefonda bilemiyorum. Ayrıca yaptığınız işlem yasa dışı .

Benim kullandığım program ile 15-25 saniye arası kırıyor. Black-King adlı programcının yaptığı bir yazılım. Kötü bir yanı sadece bilgisayarda oluyor. Her gün güncellemede takip etmen lazım. Çünkü her Wi-Fi kıramıyor. Yeni modeller eklenince güncelleme ile geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı