Telefondan Windows 10 setup kurulabilir mi?

MysticAutem

Hectopat
Merhaba. Elimde gosmart 64 GB USB bellek var bir ucu USB diğer ucu Micro USB. Ben bu flash belleği telefona takıp içine Windows 10 ISO'sunu atarak, sonra tekrar bilgisayara takarak bilgisayara format atabilir miyim? Bilen varsa bilgilendirirse sevinirim. Sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
ISO belki indirilebilir ancak onu yazdırmanız gerek. Telefon yazılımları ise .exe yazılımlarını çalıştıramaz. Bu sebeple olmaz.
Bunu dene.
ISO yazdırma programı yok telefonda. :(
Teşekkürler ISO 2 USB'yi deneyeceğim.

Birşey daha sormak istiyorum ben sadece Windows'a format atmak istiyorum, masaüstümdeki dosyaların kalmasını bir şekilde ayarlayabilirmiyim ?

Ve internetden yeni aldığım WD 500GB 2.5" Harddiskine kuracağım Windows'u bios felan hata verirmi?

Teşekkürler ISO 2 USB'yi deneyeceğim.

Birşey daha sormak istiyorum ben sadece Windows'a format atmak istiyorum, masaüstümdeki dosyaların kalmasını bir şekilde ayarlayabilirmiyim ?

Ve internetden yeni aldığım WD 500GB 2.5" Harddiskine kuracağım Windows'u bios felan hata verirmi?

Windows 10 kuracağın disk ile masaüstündeki dosyaların farklı diskteyse bunların tam olarak bağlantısı nedir? Anlamadım sormak istediğin soruyu.

Windows 10 kuracağın disk ile masaüstündeki dosyaların farklı diskteyse bunların tam olarak bağlantısı nedir? Anlamadım sormak istediğin soruyu.

Dosyaların farklı bir diskte ise temiz kurulum yap. Değilse yükseltme yapabilirsin.

Demek istediğim internette gördüm ikincil disklere Windows kurarken BIOS hata verebiliyormuş falan. Bunun uyumuna nasıl bakabilirim? Benim şu anki ana ve tek HDD'em bozuldu. Onu attım PC de şu an hard disk yok. Yeni bir WD 2.5" bir HDD aldım. Ona Windows'u kurarken hata vermesin diye yapmam gereken bir BIOS ayarı var mı? Veya uyumlu mu dur benim anakarta.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı